با این سه نوع پارچه در تابستان خنک باشید

خانم‌ها در تابستان دو برابر آقایان باید گرما را تحمل کنند و آن هم به دلیل پوشیده بودن بیشتر بدنشان است. حال که از این گرمای طاقت فرسای تابستان و عرق کردن مداوم زیر لباس‌ها نمی‌توان فرار کرد یک راه حل وجود دارد. آن هم انتخاب پارچه‌های خاصی برای پوشاک تابستانی‌تان است که در برابر گرما و رطوبت تابستات تحمل بیشتری دارند. با ما همراه باشید.

بعد از شناخت این ۳ نوع پارچه برای انتخاب های تابستانی بعدی‌تان در مانتو و مقنعه و دیگر البسه دیگر نگران گرمی هوای تابستان نخواهید بود.

۱- پارچه چیت

این جنس را خواهر کوچکتر شلوار جین‌تان فرض کنید و در انتخاب مانتو یا پوشاک دیگر از آن استفاده کنید. به راحتی نفس می‌کشد، با همه آیتم‌ها تقریبا ست می‌شود و یک جذابیت خاصی به تیپتان می‌دهد.

با این سه نوع پارچه در تابستان خنک باشید

۲- پارچه نخی

این جنس بسیار مناسب برای مقنعه یا شال یا روسری شماست. به راحتی عرق را جذب می‌کند و یکی از بهترین آیتم‌ها برای نفس کشیدن پوست شماست. از دیگر ویژگی‌های این جنس می‌توان به رفع چروک آسان از روی آن اشاره کرد که مزیت بسیار جالبی است.

۳- پارچه کتان

شستشو و نگهداری از آن بسیار آسان است. برای استفاده از صبح تا شب مناسبترین گزینه است و بهترین جنس میان همه انواع پارچه برای تابستان است.

مطالب مرتبط:

1- کدام جنس پارچه را انتخاب کنم؟

2- مرغوبیت پارچه را به کمک این ۳ روش تست کنید

3- 6 نوع پارچه ای که در تابستان نباید بپوشید

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :