راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

شاید کمی برایتان عجیب باشد که چرا این دو سال پیراهن های جین اینقدر محبوب و پرطرفدار شده اند. شاید به معجزه پیراهن جین پی نبرده اید! با مقاله راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه همراه ما باشید. 

ad banner

۱- پیراهن جین با شلوار رنگی

پیراهن های معمولی‌تان را با پیراهن جین تعویض کرده و به همراه آن شلوار رنگی بپوشید و کتانی های سفیدتان را به پا کنید. این تیپ مخصوص میتینگ های مربوط به استارت آپ ها و یا جشن های دوستانه و شام خوردن به همراه دوستان است.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

۲- پیراهن جین و شرت

برای مسافرت های کنار ساحلتان یک تیپ جدید پیشنهاد می کنیم. پیراهن جین به همراه شلوارک های رنگ پوست و کفش های بدون بند (البته با جوراب مخفی) به رنگ قهوه ای بهترین تیپ شما برای سفر است.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

۳- پیراهن و شلوار جین

اصلا کار سختی نیست. کافیست یک پیراهن رنگ روشن جین را با یک شلوار تیره جین ست کنید. کفش های کالج قهوه ایتان را هم روی آن بپوشید. این تیپ مخصوص جشن های دوستانه یا بیرون رفتن برای شام با عشقتان است.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

۴- پیراهن جین و تیشرت سفید و شلوار جین مشکی

این تیپ را باید با یک کلاه رپی لبه دار پوشید. بدون آن زیبایی دارد ولی کمتر است. این تیپ را برای تولد دوستان علاقمند به موسیقیتان بزنید و یا بعنوان تیپ روزمره‌تان انتخابش کنید.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

۵- پیراهن جین و شلوار پارچه ای

شاید فکر کنید جین برای محل کار کمی غیر رسمی باشد. این فکر را از سر خود بیرون کرده و یک پیراهن جین را با شلوار پارچه ای ست کرده و به محل کار بروید. متفاوت بودن را حس کنید.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

۶- پیراهن جین و کت شش دکمه

وقت آن رسیده که کت و شلوار خودتان را بیرون آورده و زیر آن یک پیراهن جین بپوشید. کلاسیک تر و امروزی تر. به همین سادگی. این تیپ برای تمام عروسی ها و یا مجالس رسمی توصیه می شود.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

۷- پیراهن جین و بلیزر

شاید تا به حال پوشیدن کراوات با پیراهن جین را ندیده باشید. ولی طی تحقیقات انجام شده به صورت سعی و خطا به این نتیجه رسیده اند که اتفاقا این ترکیب فوق العاده زیبا نیز هست. پس درنگ نکنید و پیراهن جینتان را با یک کراوات قرمز خوش رنگ ست کنید. این تیپ به همراه یک بلیزر برای قرار ملاقات ها و یا جلسات کاری توصیه می شود.

راهنمای پوشیدن پیراهن جین مردانه

مطالب مرتبط:

۱- آقایان چگونه با پیراهن جین تیپ معرکه بزنیم؟

۲- اصول انتخاب ژاکت جین

۳- کت و شلوار جین مد شده

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :