دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

دو روز پیش تولد آقای دی‌کاپریو یکی از خفن‌ترین و جذاب‌ترین بازیگران حال حاضر سینمای جهان بود. دی‌کاپریو بازیگری را از سن کم شروع کرد و از همان دوران، یعنی در دهه ۹۰ میلادی به همه نشان داد که علاوه بر استعداد در بازیگری، جسارت زیادی در استایل‌هایش دارد. این پست به شما ثابت میکند که دی‌کاپریو یکی از فشن آیکون‌های دهه ۹۰ میلادی بوده است.

پوشیدن شلوارهای کبریتی

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

دی کاپریو به خوبی شلوارهای کبریتی را جایگزین شلوارهای جین دهه 90 می‌کرد. در تصویری که می‌بینید، لئو شلوار کبریتی طوسی رنگ خود را با کاپشنی اورسایز ست کرده است. این استایل آشنا، این روزها نیز محبوبیت زیادی در میان دوستداران استایل وینتیج دارد.

پوشیدن پیراهن‌های یقه کوبایی

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

شاید پیشتر نام پیراهن یقه کوبایی به گوشتان خورده باشد. کلمه کوبا به یقه این نوع پیراهن اشاره داره و بیشتر پیراهن های یقه کوبایی دارای شکلی گشاد با یقه باز و دکمه دار میباشند. معمولا آستین کوتاه هستند و انتخاب بسیار مناسبی برای فصل تابستان به حساب می‌آیند.

به سر گذاشتن کلاه‌های بافتنی خاص

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

اگرچه کلاه‌های بافت مدل لئونی بعد از فیلم لئون به محبوبیت رسیدند، اما جالب است بدانید که دی کاپریوی جوان پیش از این فیلم نیز این مدل کلاه‌ها را با طرح‌ها و در رنگ‌های مختلف به سر خود می‌گذاشت. این کلاه‌ها راهی بسیار ساده برای افزودن رنگ و طرح به استایل شما هستند.

پوشیدن کت و شلوارهای گشاد

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

دی کاپریو در دهه 90 میلادی جسارت بسیار زیادی در استایل‌های خود به خرج میداد و از پوشیدن کت و شلوارهای آزادانه و گشاد هراسی نداشت. در این تصویر کت و شلوار آزادانه را با پیراهن سفیدی که یقه آن را باز گذاشته ست کرده و جسارت خود را به رخ کشیده است.

پوشیدن کت چرم قهوه‌ای

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

درست است که کت چرم مشکی محبوبیت بیشتری دارد و وجود آن نیز در کمد یک آقای خوشتیپ الزامی‌تر است، اما کت چرم قهوه‌ای شور و هیجان بیشتری به استایل می‌بخشد. لئو این کت چرم را با پیراهن ساده سفیدی که یقه آن کمی حالت کوبایی دارد، ست کرده بود.

داشتن لباس‌های پاییزه خاص و جذاب

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

از دلایلی که اثبات می‌کند لئوناردو دی‌کاپریو یکی از فشن آیکون‌های دهه 90 میلادی بوده، استایل‌های جذاب پاییزی او هستند. او بافت‌های رنگی خود را به زیباترین حالت ممکن با جین‌های آبی رنگ ست می‌کرد و از پوشیدن بافت‌های گشاد نیز هراسی نداشت.

انداختن گردنبندهای دست‌ساز

دی کاپریو فشن آیکون دهه 90 میلادی

لئوی نوجوان استفاده از اکسسوری‌های دست‌ساز را بسیار دوست داشت. او این گردنبند زیبای دست‌ساز را با یک شلوار سرمه‌ای و کت جین مشکی‌اش ست کرده بود. لایه لایه بودن استایل او نیز جذابیتش را چندین برابر می‌کرد و گردنبند را خاص‌تر نشان میداد.

منبع: gq-magazine

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :