بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن لئوناردو دی کاپریو

30 سپتامبر 2018 ساعت 16:58

توسط تکتم کوثری

بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو یکی از ستارگان بسیار معروف و خوش استایل هالوود است. این بازیگر و تهیه کننده آمریکایی به عنوان یکی از مدل‌های بسیار خوشتیپ آمریکا نیز مشغول به فعالیت است. لئوناردو دی کاپریو یکی از ستارگانی است که تاکنون ۶ بار نامزد جایزه اسکار شده و هواخواهان بسیاری در سرتاسر دنیا دارد. تیپ و استایل بسیار زیبای او همیشه مورد توجه بسیاری از افراد و طراحان مد قرار گرفته است. با چی بپوشم همراه شوید تا نگاهی  به تیپ و استایل لئوناردو دی کاپریو در چند فیلم برتر او در دنیای هالیوود بیاندازیم.

 

سبک لباس پوشیدن لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو قد بسیار بلندی ندارد و حدود ۱۷۰ سانتی متر است اما با این حال همیشه با استفاده از بهترین نوع پوشش توانسته ظاهری آراسته‌ای برای خود ایجاد کند. این ستاره هالیوودی در انتخاب پوشش مناسب برای استایل مجلسی و کلاسیک و اسپرت خود بسیار اهمیت قائل می‌شود. به طور کلی لئوناردو دی کاپریو زیاد از وسایل جانبی مانند شالگردن و یا اکسسوری‌های مختلف برای پوشش خود استفاده نمی‌کند اما با لباس‌های مختلف از برندهای مختلفی که به تن می‌کند ظاهری بسیار شیک برای خود ایجاد می‌کند. لئوناردو دی کاپریو طرفدار پر و پا قرص برندهایی چون دولچه اند گابانا، دیور، رالف لورن و جورجیو آرمانی است. علاوه بر این لئوناردو دی کاپریو سفیر برند ساعت Tag Heuer نیز است و همیشه با استفاده از انواع مختلفی از ساعت‌های این برند استایل خود ر بسیار زیبا می‌کند.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ و استایل لئوناردو دی کاپریو در فیلم سینمایی گرگ وال استریت

یکی از فوق‌العاده‌ترین فیلم‌های سینمایی قرن ۲۱، فیلم سینمایی گرگ وال استریت با هنرنمایی یک مرد بسیار خوشتیپ و خوش استایل به نام لئوناردو دی کاپریو است. موفقیت درخشان دی کاپریو در هنرنمایی نقش خود و استایل بسیار زیبای او مخاطبین بسیاری به خود جذب کرد از این رو او به عنوان گرگ خوش تیپ فیلم سینمایی وال استریت شناخته شد. اگر فیلم وال استریت را مشاهده کرده باشید قطعا بهترین بخش فیلم یعنی قسمت سوال و جواب‌های FBI از دی کاپریو است که در آن بخش دی کاپریو یک استایل بسیار لوکس را انتخاب کرده است. لئوناردو دی کاپریو با استفاده از یک کت و شلوار راه راه است و ست کردن آن با یک پیراهن سفید و کروات طرحدار قرمز توانست سبکی کلاسیک در این فیلم داشته باشد و پس از نمایش فیلم بسیاری از طرفداران او به تقلید از پوشش او از این مدل استفاده می‌کردند.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ اسپرت لئوناردو دی کاپریو

یکی از استایل‌های لئوناردو دی کاپریو که بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است تیپ اسپرت این ستاره هالیوودی است. او با ست کردن یک تی شرت برند پولو و یک شلوار کتان پلیسه‌دار تیپ اسپرت دهه ۹۰ رو برای خود ایجاد کرده بود که بسیاری را جذب خود کرد.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ و استایل لئوناردو دی کاپریو در فیلم سینمایی رومئو و ژولیت

رومئو و ژولیت یک فیلم بسیار قدیمی است و انتظار نمی‌رود استایل آن‌ها مورد توجه افراد امروزی قرار بگیرد اما هنرنمایی لئوناردو دی کاپریو در این فیلم و استایل بسیار دوست داشتنی او در زمان خودش غوغایی به پا کرد. دی کاپریو با پوشیدن یک پیراهن گلدار با یقه پهن و پوشیدن یک شلوار پارچه‌ای یکی از بهترین استایل‌های مورد علاقه جوانان را به نمایش گذاشت که جزو بهترین استایل‌های او نیز به شمار می‌رود.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ و استایل لئوناردو دیکاپریو در فیلم سینمایی گتسبی بزرگ

در سال ۱۹۲۰  لئوناردو دی کاپریو یکی از بهترین تیپ‌های کلاسیک خود را در فیلم گتسبی بزرگ به نمایش گذاشت. دی کاپریو بدون استفاده از هیچگونه اکسسوری با یک دست کت و شلوار کرم قهوه‌ای با یقه انگلیسی و یک پیراهن طوسی ساده و کرواتی طرحدار به رنگ نارنجی و جلیقه قهوه‌ای توانست یکی از بهترین استایل‌های خود را به نمایش بگذارد.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ و استایل لئوناردو دی کاپریو در فیلم سینمایی تایتانیک

بدون شک هنرنمایی لئوناردو دی کاپریو در فیلم سینمایی تایتانیک یکی از موفق‌ترین و بی نظیرترین بازی‌های او بوده است. طرز پوشش دی کاپریو در این فیلم سینمایی شبیه به نوع پوشش آمریکایی‌ها در قرن بیستم است در نتیجه اگر الان بخواهید سبک فیلم تایتانیک و را دنبال کنید شاید پیدا کردن نوع لباس‌ها برای شما مشکل ساز شود.

به هر حال چیزی که بعد از صد سال هنوز تغییر نکرده است نوع پوشش کلاسیک مردم برای یک میهمانی و یا دعوت به یک شام است. یکی از زیباترین استایل‌های کلاسیک دی کاپریو را می‌توانید در این فیلم مشاهده کنید. پوشش و لباس رسمی او و استایل بسیار زیبای او شاید دیگر در تاریخ تکرار نشود. این هنرپیشه بسیار خوشتیپ از یک کت و شلوار مشکی و یک پیراهن سفید بسیار رسمی برای تیپ کلاسیک خود استفاده کرد که از آن زمان تاکنون هنوز زیبایی خودش را حفظ کرده است و بسیاری از افراد تیپ او را دنبال می‌کنند.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ و استایل لئوناردو دیکاپریو در فیلم سینمایی تلقین

هنرنمایی بسیار رویایی یا به عبارتی تخیلی در فیلم علمی تخیلی و البته دلهره‌آور  تلقین جزو یکی از کارهای تاریخی دی کاپریو در عرصه سینما است. دی کاپریو در این فیلم تقش یک دزد حرفه‌ای را بازی می‌کند که با نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران، فکر آن‌ها را می‌خواند. تیپ و استایل لئوناردو دی کاپریو در این فیلم هواخواهان بسیاری پیدا کرد. او در این فیلم درخشان از یک پیراهن کلاسیک چهارخانه درشت به همراه یک شلوار جین استفاده کرد و با این حال که تیپ او بسیار ساده است اما جذابیت خودش را حفظ کرده است.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

تیپ و استایل رسمی لئوناردو دی کاپریو

شاید به جرات بتوان گفت هیچ ستاره هالیوودی به اندازه دی کاپریو استایل رسمی خوبی ندارد. تقریبا می‌توان گفت او اکثر مواقع تیپ رسمی دارد در نتیجه در ست کردن لباس‌های رسمی استعداد خاصی دارد. او همیشه در مراسم‌های رسمی با یک دست کت و شلوار به رنگ خنثی مانند خاکستری حاضر می‌شود تا راحت‌تر بتواند آن را با دیگر اکسسوری‌ها ست کند. او کت و شلوار خود را همیشه با یک پیراهن سفید ساده و یک کروات تیره ست می‌کند تا بتوانند هماهنگی میان رنگ خاکستری و رنگ‌های دیگر در پوشش خود ایجاد کند. جالب است بدانید که دی کاپریو از بهترین خیاطان آمریکایی برای طراحی و دوخت کت و شلوار خود استفاده می‌کند.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

مدل ریش لئوناردو دی کاپریو

معمولا دی کاپریو برای تیپ اسپرت خود همیشه یک ته ریش دارد اما حضور او با ریش بلند در فیلم از گور بازگشته  که برنده جایزه اسکار نیز شد، نشان داد که این ستاره هالیوود خوشتیپ با ریش هم می‌تواند جذابیت خودش را حفظ کند. در مواقع دیگر معمولا دی کاپریو یک ته ریش ساده دارد.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

چگونه مانند لئوناردو دی کاپریو لباس بپوشیم؟

  • تیپ و استایل لئوناردو دی کاپریو را می‌توانید از روی فیلم‌های او دنبال کنید زیرا او همیشه مانند نقش فیلم‌هایش لباس می‌پوشد.
  • لئوناردو دی کاپریو برای تیپ اسپرت خود معمولا از تیشرت‌های ساده و شیک استفاده می‌کند.
  • لئوناردو دی کاپریو برای تیپ رسمی خود معمولا از کت و شلوار رنگ خنثی و یک پیراهن ساده و کروات استفاده می‌کند و به طور معمول از هیچ اکسسوری به جز ساعت نیز استفاده نمی‌کند.

لئوناردو دی کاپریو : با حقایقی جالب در مورد این هنرپیشه آشنا شوید

 

مطالب مرتبط:

۱- بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن جانی دپ

۲- راز خوشتیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- چطور مثل جیمز دین افسانه‌ای لباس بپوشید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • بسیار خوش تیپ و جذاب

  • آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

    This site is protected by wp-copyrightpro.com