المیرا فلاحیان در
4,397

از بهترین تا بدترین؛ نگاهی به تمام «ترین‌ها» در مت گالا 2022

از بهترین تا بدترین؛ نگاهی به تمام «ترین‌ها» در مت گالا 2022

بالاخره زمان برگزاری مت گالا 2022 رسید و سلبریتی‌ها با استایل‌های خاص و جذابشان جلب توجه کردند. تم مراسم امسال gilled glamour یا همان زرق و برق طلاکاری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مت گالا 2022، این مطلب را بخوانید. همین موضوع نیز باعث شد لباس‌های پرزرق و برق در مراسم امسال بیشتر از سال‌های قبل باشد. در ادامه نگاهی داشته‌ایم به «ترین‌ها» در مراسم دیشب. از خاص‌ترین و طلاکاری‌شده‌ترین لباس‌ها تا سنتی‌ترین و کارشده‌ترین لباس‌های مراسم دیشب. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

لباس ها در مت گالا 2022

شاهکارترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

بدون شک شاهکارترین و جذاب‌ترین لباس مراسم دیشب، پیراهن ورساچه بلیک لایولی بود. همانطور که می‌دانید لایولی امسال یکی از میزبانان مراسم بود و طبیعتا باید حق صندلی میزبان را ادا می‌کرد. تغییر رنگی که در لباس او ایجاد شد، باعث شد که به خوبی این حق را ادا کرد.

موزه‌ای‌ترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

لباس بیلی آیلیش از آن دسته لباس‌هایی بود که بیشترین شباهت را به تم و موضوع مت گالای امسال داشت. پوست صاف و روشن او باعث میشد که دقیقا شبیه یک نقاشی هنری باشد و حتی او را تشبیه به یک نقاشی از جان سینگر سارجنت کرده بودند. لباس او از برند گوچی بود.

خاص‌ترین رویه‌ی لباس

لباس ها در مت گالا 2022

یک کت، شنل یا هر مدل رویه‌ای که روی لباس می‌پوشند، تاثیر مستقیم بر زیبایی استایل آن‌ها دارد. در مراسم دیشب، جی‌جی حدید خاص‌ترین کت را به تن کرده بود. رنگ خیره‌کننده لباس ورساچه او نیز از سویی به شدت جلب توجه می‌کرد و با میکاپ و اکسسوری او بسیار همخوانی داشت.

نیویورکی‌ترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

مراسم مت گالا در موزه متروپولیتن نیویورک برگزار می‌شود. هیچکس در مراسم استایل متناسب با نیویورک نداشت، اما آلیشا کیز، لباسی به تن کرده بود که کاملا فریاد میزد من در نیویورک هستم. این لباس خاص از برند رالف لورن بود و به خوبی با مدل موی آلیشا کیز ست شده بود.

طلاکاری‌شده‌‌ترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

همانطور که از تم و موضوع مراسم پیداست، افراد زیادی در مراسم دیشب لباس‌های طلاکاری‌شده و پر زرق و برق به تن داشتنـد. یکی از زیباترین لباس‌های طلایی دیشب، پیراهن طلایی و خاص کاردی بی بود. اون به معنای واقعی استایل طلاکاری‌شده داشت و سر تاسر استایلش به همین رنگ بود.

زیباترین کلاه

لباس ها در مت گالا 2022

با توجه به تم و موضوع، انتظار میرفت که افراد بیشتری کلاه‌های مختلف به سر بگذارند، اما فقط سارا جسیکا پارکر و اما کورین بودند که کلاه‌های خاص به سر گذاشته بودند. او کلاهی به سر گذاشته بود که شبیه کلاه مردان خوشتیپ زمان قدیم نیویورک بـود. این کلاه، استایل او را متمایز از سایر بانوان مراسم میکرد.

پرسش برانگیزترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

کیم کارداشیان، لباس «تولدت مبارک» مرلین مونرو را به تن کرده بود. این لباس به این نام مشهور است زیرا مرلین، با ایـن لباس تولدت مبارک را در تولد جان اف کندی خوانده است. قطعا این لباس کاملا مناسب تم و موضـوع مراسم بوده، اما واقعا پوشیدن این لباس ارزش داشت که کیم، حدود 8 کیلو وزن کم کند؟

سنتی‌ترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

درمیان همه سلبریتی‌های حاضـر در مراسم، جسیکا چستین سنـتی‌ترین و قدیمی‌ترین لباس را به تن داشت. لباس او از لحاظ زرق و برق چیزی کم نداشت و از سویی هم می‌توانست نمایانگر مد و فشن آمریکا در زمان قدیم باشد. این پیراهن زیبا که با دستکش‌ها و سربند همرنگ ست شده بود، از برند گوچی بود.

کارشده‌ترین لباس

لباس ها در مت گالا 2022

بدون شک جایزه زیباترین لباس طلاکاری‌شده به کری مولیگان می‌رسد. او لباسی به طراحی اسکیاپارلی به تن کرده بود. گفته می‌شود که آماده شدن این لباس 4 هزار ساعت زمان برده و روی آن 79 هزار قطعه طلا و 38 هزار قطعه کریستال کار شده بود. این طلاکاری‌ها در قسمت یقه و دنباله پیراهن دیده میشدند.

نظر شما چیست؟ بهترین استایل مراسم دیشب متعلق به چه کی بود؟ چند نفر مطابق با تم و موضوع مراسم لباس پوشیده بودند؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

? در تاریخ 04 می 2022

عالی??

ملک‌الموت در تاریخ 05 می 2022

مسخرست

بیلی مای لاو در تاریخ 05 می 2022

بنظر من بیلی از همشوووون بهتر بود???
همینطور پرسش برانگیز ترین لباس????

ناشناس در تاریخ 05 می 2022

یعنی حالم به هم خورد.ما ایرانیا خوش سلیقه تریم تو لباس

یاس در تاریخ 05 می 2022

بوم چی

Eilleen در تاریخ 06 می 2022

خوب بود
اما ،،،،،
آخه آقا چرا سانسور میکنید ؟
بدون سانسور این ها خیلی فرق دارن.
کلا مد لباس رو تغییر دادید .
خوشم نیومد.

ناشناس در تاریخ 06 می 2022

واقعا لباساشون مزخرف هستن

سونیا در تاریخ 06 می 2022

مولیگان و جی جی حدید واقعا استایل بیلی خیلی داغون بود

ناشناس در تاریخ 12 می 2022

عالی ?

فاطمه در تاریخ 12 می 2022

عالی ?ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :