هرآنچه باید درباره مراسم مت گالا 2022 بدانید؛ کمتر از دو روز مانده!

مراسم مت گالای امسال، که بزرگترین رویداد مد و فشن به حساب می‌آید، 2 روز دیگر برگزار می‌شود و بسیاری از متخصصین و علاقهمندان دنیای مد و فشن، بی‌صبرانه منتظر این رویداد هستند. این رویداد مهم امسل در تاریخ 2 می 2022 برگزار خواهد شد. محل برگزاری آن نیز موزه هنر متروپولیتن نیویورک خواهد بود. اگرچه فقط 8 ماه از مراسم مت گالا 2021 و آن لباس جنجالی کیم کارداشیان از برند بالنسیاگا می‌گذرد، امسال زودتر به استقبال این مراسم می‌رویم و در ادامه این مطلب به بررسی هر آن چیزی می‌پردازیم که لازم است درباره مراسم مت گالا 2022 بدانید. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

مراسم مت گالا 2022

مراسم مت گالا 2022 چه زمانی برگزار می‌شود؟

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، مراسم مت گالا 2022 دوشنبه، 2 می 2022 در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. شاید بسیاری از شما دقیقا ندانید که مت گالا چیست. مت گالا جشنی است که همکه ساله برای انستیتو طراحی لباس موزه هنر متروپولیتن نیویورک برگزار می‌شود. این جشن زیر نظر آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ برگزار می‌شود. این بدان معناست که آنا وینتور مسئولیت نظارت به این جشن و لیست دعوت شدگان را برعهده دارد. در این مراسم افراد مشهور زیادی حضور می‌یابند و دعوت شدگان لزوما در حوزه مد و فشن فعالیت نمی‌کنند.

مراسم مت گالا 2022

موضوع و تم مراسم مت گالا 2022 چیست؟

اعلام شده که تم مراسم امسال gilded glamour یا همان زرق و برق طلاکاری‌شده خواهد بود. این تم می‌تواند می‌تواند به بررسی فشن در سال‌های بین 1870 و 1900 بپردازد. گفته می‌شود که مجله ووگ اعلام کرده که افتتاحیه مت گالا 2022، قسمت دوم نمایشگاه سال قبل خواهد بود و موضوع آن In America: An Anthology of Fashion یا گلچین فشن وهمچنین In America: A Lexicon of Fashion یا همان فرهنگ لغت فشن خواهد بود. این تم و موضوع ادای احترام به فشن خاص و غنی آمریکا در قرن 19 و 20 است.

مراسم مت گالا 2022

چه کسانی میزبان مراسم مت گالا 2022 هستند؟

در تاریخ 17 مارس، مجله ووگ اعلام کرد که میزبانان مراسم مت گالا 2022، رجینا کینگ، بلیک لایولی، رایان رینالدز و لین منوئل میراندا خواهند بود. آن‌ها در این مراسم کنار تام فورد، آدام موسری و آنا وینتور جای خواهند گرفت. آنا وینتور از سال 1995 مسئولیت برگزاری این جشن را برعهده دارد و باعث محبوبیت هرچه بیشتر این رویداد شده است.

مراسم مت گالا 2022

از کجا می‌توانیم مراسم مت گالا 2022 را تماشا کنیم؟

اگر از طرفداران مد و فشن هستید و دلتان می‌خواهد این رویداد را به صورت زنده ببینید، ووگ برای شما بستری را فراهم می‌کند که با کمک آن بتوانید یکی از حضار این رویداد مهم باشید. این مراسم به صورت لایو از شبکه‌های اجتماعی توییتر، فیسبوک و اینستاگرام ووگ به صورت اختصاصی پخش خواهد شد. شروع این لایو ساعت 6 بعد از ظهر خواهد بود.

مراسم مت گالا 2022

چه کسانی به مراسم مت گالا 2022 دعوتند؟

در این مراسم افراد مشهور زیادی حضور خواهند داشت. معمولا حدود 600 نفر در این رویداد شرکت می‌کنند، اگرچه که در مراسم مت گالا 2021 افراد کمتری در این رویداد حاضر شدند. سال‌های گذشته استایل‌های زیبا و جذابی از افراد مشهوری از جمله بلیک لایولی، ریانا و سارا جسیکا پارکر دیده‌ایم.

مراسم مت گالا 2022

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :