۴ نکته ای که قبل از خرید شلوار جین باید به آن توجه کنید

۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۴

توسط مدیر سایت

۴ نکته ای که قبل از خرید شلوار جین باید به آن توجه کنید

یکی از لباس هایی که هر خانم خوشتیپی به صورت روزانه به آن نیاز پیدا خواهد کرد شلوار جین است. اما برای خرید یک شلوار مناسب باید به چه مواردی دقت کنیم؟  ۴ نکته ای که قبل از خرید شلوار جین باید به آن توجه کنید عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم برایتان در نظر گرفته اند. 

jean

۱- به کمر شلوار جین دقت کنید

قبل از اینکه شلوار جین خود را تهیه کنید به کمر آن دقت کنید که آیا در نقطه ای مناسب قرار خواهد گرفت؟ شلوار جین دارای طیف های متنوعی اند و پهنای کمر آن ها می تواند بلند (پهن)و یا کوتاه باشد، بنابراین هنگام استفاده از کمربند نیز با محدودیتی هایی مواجه خواهید شد. پس با توجه به سلیقه، نیاز و همچنین فیزیک بدنی خود مدل مناسب را انتخاب نمایید. توصیه کارشناسان چی بپوشم به افراد چاق شلوارهایی با کمر پهن (بلند) می باشد.

jean 2

۲- به جنس شلوار جین دقت کنید

انتخاب شلوار جین که از پارچه لطف و نرم تهیه شده است باعث می شود بتوانید در طی روز به راحتی در آن زمان را سپری کنید. جنس های ضخیم و سفت علاوه بر اینکه مانع از تحرک شما می شود باعث آسیب دیدن سطح پوست شما به خصوص در روزهای گرم سال می گردد. عرق سوز شدن یکی از شایع ترین اتفاقاتی است که در صورت عدم توجه در انتخاب پارچه شلوار جین برایتان به وقوع خواهد آمد.

jean 3

۳- مدل جیب شلوار جین را در نظر بگیرید

یکی از مهم ترین  مواردی که هر خانومی باید در انتخاب شلوار جین مدنظرش قرار دهد داشتن جیب در جلو و عقب شلوار است. همچنین توجه داشته باشید اگر اندام متناسبی ندارید و باسن نسبتا بزرگی دارید شلواری را انتخاب کنید که جیب عقب داشته باشد، چرا که به این طریق باسن تان را کوچک نشان خواهید داد.

jean 4

۴- بعد از پوشیدن شلوار جین حتما به نقطهX دقت کنید

یکی از مواردی که باید در انتخاب مدنظر قرار دهید این است که نقاطی که با علامت X در تصویر مشخص شده باید جذب باشد و از چروک شدن شلوار در این نقاط خبری نباشد در این صورت باید دنبال شلوار مناسب برای خودتان بگردید.

مطالب مرتبط:

۱- برخی از عواملی که در پاره شدن خشتک شلوار جین موثر اند

۲- انتخاب شلوار جین زنانه باتوجه به تنوع مدل

۳- ۱۰ نکته کلیدی در مورد شلوار جین

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است