با این لباس‌ها جدی و حرفه‌ای به نظر برسید

0

همه باطن شما را از روی ظاهرتان قضاوت می‌کنند و در این مورد کاملا حق دارند چون اولین راه ارتباط با افراد از طریق نگاه به ظاهر و پوشش آن‌ها است. پس باید بپذیریم که انتخاب ظاهری مناسب در پذیرفته شدن شما در اجتماع و موقعیت‌های اجتماعی مختلف نقشی اساسی دارد. اصلاح عادات لباس پوشیدن در محیط‌های جدی مثل محیط کار باعث می‌شود که بیش از پیش جدی گرفته شوید و فردی متخصص در کار به نظر برسید. با این لباس‌ها جدی و حرفه‌ای به نظر برسید.

سرمایه‌گذاری برای لباس‌های کلاسیک

لباس‌های شیک و کلاسیک مثل یک مانتوی اداری از جنس مرغوب و مدلی که کاملا متناسب اندام شما باشد و همچنین یک شلوار خوش دوخت کمک می‌کند تا جذابیت شما در عین وقار و متانت حفظ شود. پس لباس‌های تنگ یا شل و وارفته را برای محیط‌های کاری نپوشید و لباس مخصوص خود را برای این منظور داشته باشید.

با این لباس‌ها جدی و حرفه‌ای به نظر برسید

کفش پاشنه بلند اما راحت

شاید توجه کرده‌اید که افراد قد بلند بیشتر از افراد قد کوتاه جدی گرفته می‌شوند که این امر کاملا طبیعی است. اگر قد کوتاهی دارید نگران نباشید، کفش‌های پاشنه بلندی که به راحتی بتوان در آن‌ها راه رفت و فعالیت کرد چاره کار شماست.

با این لباس‌ها جدی و حرفه‌ای به نظر برسید

استفاده از اکسسوری‌های ساده اما خاص

هیچ کس استفاده از زرق و برق و وسایل رنگی را در محیط کار تایید نمی‌کند. اما اگر می‌خواهید تیپ شما از سادگی و تکراری بودن درآید به اکسسوری نیاز دارید، ساده‌ترین چیزها می‌تواند بزرگ‌ترین تفاوت‌ها را ایجاد کند مثل یک ساعت مچی شیک یا یک دستبند کلاسیک و یا کیفی متفاوت اما موقر.

با این لباس‌ها جدی و حرفه‌ای به نظر برسید

کنار گذاشتن آرایش زیاد

افرادی که زیاد آرایش می‌کنند هرگز جدی گرفته نمی‌شوند. این نکته را فراموش نکنید. اما از طرف دیگر کسانی که به سر و صورت خود نمی‌رسند هم افراد جالبی به نظر نمی‌رسند، پس حد تعادل را رعایت کنید و همیشه جدی و جذاب باشید.

با این لباس‌ها جدی و حرفه‌ای به نظر برسید

مطالب مرتبط:

1- خانم های خوش تیپ در محل کار

2- در محل کار خوش تیپ باشید

3- اصول لباس پوشیدن خانم ها در محیط کار

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :