چگونه دو سایز کوچک تر به نظر برسیم؟

دیگر بر کسی پوشیده نیست که برای لاغر شدن باید رژیم غذایی مناسبی را دنبال کند و البته به صورت مستمر ورزش کنید، فعالیت های هوازی یکی از موثرترین روش ها برای لاغرتر شدن است، اما کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به شما آموزش خواهند داد که  چگونه دو سایز کوچک تر به نظر برسیم؟ بدون اینکه رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید.

1- بلوز مناسب انتخاب کنید

به جای پوشیدن تاپ های شل و یقه باز، بلوزی بپوشید که دقیقا اندازه بدن تان می باشد. همچنین پوشیدن یک شلوار جین تیره نیز می تواند تکمیل کننده انتخاب شما باشد.

2- سایز مناسب خود را تهیه کنید

شاید یکی از سخت ترین مواردی که در هنگام خرید لباس با آن مواجه می شوید دیدن سایز آن است!هرگز لباسی را تهیه نکنید که سایز آن کوچکتر از فرم بدنی شماست. پوشیدن لباس های تنگ تر اصلا شما را خوشتیپ تر نشان نخواهد داد و ظاهری خنده دار برای دیگران ایجاد خواهید نمود.

3- از کمربند استفاده کنید

استفاده از کمربند به همراه کت می تواند بین قسمت های چاق بدن شما فاصله ای انداخته و اندام شما را بهتر نشان دهد. بنابراین اگر اضافه وزن دارید سعی کنید از کمربند استفاده کنید.

چگونه دو سایز کوچک تر به نظر برسیم؟

4- رنگ مشکی همیشه مد روز است

 رنگ مشکی یکی از مهم ترین رنگ ها در صنعت مد و فشن به حساب می آید، به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید لاغرتر دیده شوید، رنگ مشکی را فراموش نکنید؛ البته در این مسیر اصلا افراط نکنید و همه لباس های تان را از این طیف رنگی انتخاب نکنید. خیلی ساده می توانید از کیف های دستی زنانه  فسفری و یا اکسسوری های رنگی استفاده کنید تا کنتراست زیبایی بوجود آورید.

5- لباس بزرگ تر از سایز خود را نخرید

 پوشیدن لباس هایی که سایز آن ها بزرگ تر از سایز واقعی شماست، باعث  بزرگ نشان دادن اندام تان می شود! تنها لباس هایی که اندازه تان هست را خریداری کنید.

6- شلوار مناسب به تن کنید

 اگر ران های بزرگی دارید شلوار جین فیت کات اصلا انتخاب مناسبی برای شما نمی باشد. شلوار جینی را انتخاب کنید که خیلی تنگ نباشد و همچنین بهتر است از بلوزهای بلند استفاده کنید.

7- به یقه پیراهن خود دقت داشته باشید

 پیراهن هایی که یقه آن ها V شکل است به راحتی شما را 3 کیلوگرم کمتر از آن چیزی که هستید نشان می دهد! اساسا برش های عمودی در لباس باعث می شود شما لاغرتر و همچنین قد بلند تر دیده شوید. و این مورد به خصوص برای خانم هایی که سینه های بزرگ دارند صادق است و می تواند یک انتخاب عالی برای آن ها باشد.

8- به لباس های زیر خود نیز توجه داشته باشید

شاید از نظر شما لباس زیر تاثیر چندانی در نمایش چاقی و یا لاغری شما نداشته باشد، کارشناسان چی بپوشم معتقد اند که انتخاب صحیح سینه بند مناسب می تواند نقش به سزایی در لاغر تر نشان دادن شما داشته باشد. بنابراین انتخاب سایز مناسب سینه بند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مطالب مرتبط:

1- چگونه با انتخاب طرح مناسب پارچه لاغرتر دیده شویم

2- راحت ترین راه لاغری چیست؟

3- خواب کافی باعث لاغری و تناسب اندام می شود

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :