استایل ۱۴۰۰ برای همه؛ دیجی‌استایل حامی کمپین «چوب لباسی» موسسه خیریه وحدت

کمپین «چوب لباسی» مؤسسه خیریه وحدت در اسفند ماه 1399 به صورت مجازی برگزار شد و دیجی‌استایل در راستای تحقق گوشه‌ای از آرمان خود در زمینه مسؤولیت‌‌های اجتماعی‌ با افتخار به عنوان یکی از حامیان این کمپین، در تأمین پوشاک برای ۱۸۶ مددجوی این مؤسسه مشارکت کرد.

مرکز خیریه وحدت مؤسسه‌ای شبانه‌روزی برای مراقبت و نگهداری دختران معلول ذهنی بالای ۱۴ سال است که هر ساله این مرکز برنامه‌های ویژه‌ای را در قالب جشنواره، جشن پایان سال و مراسم‌های دیگر برگزار کرده و از این طریق هزینه‌های این خانواده بزرگ مانند پوشاک، دارو و… را تامین می‌کند.

دیجی‌استایل حامی کمپین «چوب لباسی» موسسه خیریه وحدت

دیجی‌استایل به عنوان مرجع مد و پوشاک تخصصی در ایران و با هدف «استایل ۱۴۰۰ برای همه» در این کمپین شرکت کرد و در این طرح ۴۲۰ نوع پوشاک از جمله کفش و لباس را به دختران معلول ذهنی این مرکز اهدا کرد.

یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های دیجی‌استایل تلاش برای توجه به سبک پوشش مناسب برای تمامی افراد و اقشار جامعه است. دیجی‌استایل به عنوان یکی از اعضای فعال گروه دیجی‌کالا در راستای ایفای نقش خود در زمینه مسؤولیت اجتماعی سازمانی چشم‌اندازهای جدید برای سال پیش‌رو در برنامه‌های خود نظر گرفته است.

گفتنی‌ست مؤسسه خیریه وحدت بر آموزش و توانبخشی معلولان ذهنی تمرکز ویژه‌ای دارد. زیرا که این افراد از نظر ذهنی نیازمند خدمات آموزشی، توانبخشی، رفاهی و همچنین نگهداری به صورت شبانه یا روزانه هستند. از این رو همیاری و مشارکت مادی و معنوی مردم در جهت حمایت از افراد معلول در راستای بهبود کمی و کیفی زندگی این عزیزان و تهییه امکانات لازم در جهت مشاوره و راهنمایی خانواده‌های معلولان تحت پوشش نیازمند فرهنگ‌سازی مناسب است.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :