با لباس کوتاه مجلسی چی بپوشیم؟

0

لباس‌های کوتاه مجلسی بین خانم‌ها بسیار محبوب هستند اما پوشیدن آن‌ها می‌تواند دردسرهای زیادی داشته باشد و خانم‌هایی که می‌خواهند در مجالس پوشیده‌تر لباس بپوشند از این مدل‌ها دوری کنند. اما پوشیدن لباس کوتاه مجلسی قلق‌هایی دارد که با رعایت آن‌ها می‌توان  در عین جذاب بودن تا حدودی پوشیده و موقر باشیم. با لباس کوتاه مجلسی چی بپوشیم؟

جوراب شلواری

لباس کوتاه مجلسی را می توان با پوشیدن جوراب شلواری ضخیم یا نازک بسته به فصل، پوشیده‌تر کرد و استایل آن را ارتقا داد. جوراب شلواری نازک حالت مجلسی‌تر و جوراب شلواری ضخیم حالت مدرن و شهری به استایل شما می‌دهد که بسته به مدل لباس خود باید نوع مناسب را انتخاب کنید. خانم‌هایی که پاهای چاقی دارند بهتر است حتما جوراب شلواری ضخیم و به رنگ تیره بپوشند.

کفش تخت

لباس کوتاه مجلسی را می‌توان با کفش تخت پوشید و لزومی ندارد که استایل مجلسی شما با لباس کوتاه شامل کفش پاشنه بلند نیز باشد. کفش تخت عروسکی می‌تواند لباس مجلسی کوتاه را رسمی‌تر کند به ویژه اگر در رنگ‌های خنثی مثل مشکی و رنگ پا باشد. پس اگر از مخالفان کفش پاشنه بلند هستید و یا با پوشیدن ان مشکل دارید این استایل مناسب شما است.

با لباس کوتاه مجلسی چی بپوشیم؟

پوتین

شما در مراسم پاییزی و زمستانی می توانید همراه لباس کوتاه خود پوتین مجلسی بپوشید. اگر بوت های شما بلند باشند دیگر نیازی به جوراب شلواری نیز نخواهید داشت و استایل شما با همین لباس کوتاه و بوت کامل خواهد شد. بوت ها می توانند پاشنه بلند یا متوسط نیز باشند. پوتین تخت توصیه نمی شود. پوتین های مجلسی که از جنس جیر هستند و دارای مختصری تزئینات هستند می تواند گزینه خوبی برای پوشیدن با لباس کوتاه مجلسی باشد.

مطالب مرتبط:

1- چند نکته برای پوشیدن لباس های زنانه طرح دار

2- چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس های زنانه

3- نکاتی برای انتخاب لباس مجلسی مناسب

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :