محمد رضا اهوارکی در
0

نحوه ست کردن شلوار قهوه ای زنانه

نحوه ست کردن شلوار قهوه ای زنانه

ست کردن رنگ قهوه ای کار ساده ای نیست. یک رنگ غیر رسمی که البته بسیار مورد پسند خانوم هاست. رنگ قهوه ای طیف های مختلفی داره که در ادامه مقاله به نحوه ست کردن شلوار قهوه ای اشاره خواهیم نمود. 

عموما رنگ قهوه ای با رنگ های روشن ست می شوند و این می تواند بزرگترین مشکل ما در ست کردن رنگ لباس ها باشد. چراکه لباس هایی که ما انتخاب می کنیم بیشتر مواقع از رنگ های تیره هستند و خالی از رگه های روشن. شاید اگر بدانید که رنگ های روشن تا چه حد در زیباتر کردن تیپ شما موثرند حتما انتخاب آن ها را در اولویت خریدتان قرار می دهید.

شلوار قهوه ای زنانه

رنگ هایی که با قهوه ای  هم خوانی بیشتری دارند بژ، کرم، سفید، سبز نعناعی، آبی روشن، فیروزه ای، هلویی، زردآلویی، صورتی روشن،‌ قرمز روشن، تمشکی، بنفش، زرد روشن،طلایی و همه ی رگه های رنگ قهوه ای هستند. فقط از ست کردن لباس هایی تیره تر با رنگ شلوارتان اجتناب کنید. می توانید رنگ های ذکر شده را به صورت تک رنگ یا طرح دار انتخاب کنید. طرح ها در این مدل لباس ها خیلی زیباتر جلوه می کنند و راه های زیادی را برای شما در ست کردن پوشاک تان باز می کنند.

درباره پایین تنه سعی کنید رنگ های میانه انتخاب کنید و مرکز توجهات را به بالاتنه ی خود معطوف کنید. می توانید رنگ هایی مثل کرم، قهوه ای یا سفید انتخاب کنید. اگر اهل ریسک کردن هستید و می خواهید تیپ جدیدی را امتحان کنید شلوارهایتان را با کفش قرمز ست کنید و به دنبال رنگی متضاد در بالاتنه باشید. اینگونه کفش های شما خیلی بهتر دیده می شوند.

ست کردن شلوار قهوه ای زنانه

کفش های مشکی بهترین انتخاب نیستند ولی اگر انتخاب دیگری ندارید مشکی بپوشید و بالاتنه را با رنگ مشکی انتخاب کنید و با تیپتان ست کنید. همچنین می توانید کفشتان را با ترکیب رنگ مشکی و رنگ بالاتنه تان انتخاب کنید.

رنگ دیگری که وقتی شلوار قهوه ای می پوشید برای کفشتان می توانید انتخاب کنید طلایی است. این گونه تیپی فوق جذاب برای خودتان ساخته اید.

درباره ی اکسسوری ها باید بگویم که از جواهرات نقره ای استفاده نکنید چراکه ترکیب خوبی با شلوار قهوه ای نمی سازد. اگر قصد به انگشت انداختن حلقه یا گردنبند یا گوشواره را دارید بهتر است رنگ برنز، طلایی یا عاج فیلی انتخاب کنید زیرا با شلوار قهوه ای ترکیب بهتری ایجاد می کنند.

ست کردن شلوار قهوه ای زنانه

برای کیف دستی بهتر است با رنگ کفشتان ست باشد و در یک خانواده باشند. همچنین می توانید کیف دستی های قهوه ای هم انتخاب کنید. انتخاب های دیگر شما کیف دستی جین و سبز ارتشی است.

برای آرایشتان هم باید بگویم آرایشی بکنید که رنگ های به کار رفته در آن با رنگ های بالاتنه ی شما سازگاری داشته باشد. رنگ هایی با رگه های خاکی و یا طلایی.

پوشاک و کارهای ممنوعه موقع پوشیدن شلوار قهوه ای:

  • تاپ ها، پیراهن ها و بافت های سبز جنگلی.
  • سر تا پا مشکی
  • لباس های تیره تر از قهوه ای شلوارتان
  • لباس هایی با رنگ زرد روشن، قرمز یا نارنجی

مطالب مرتبط:

۱- با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

۲- آیا می دانید قهوه باعث زیبایی پوست شما می شود؟

۳- رازهای استایل کیت میدلتون

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :