آیا می دانید قهوه باعث زیبایی پوست می شود؟

0

بیشتر ما قهوه را به عنوان یکی از محبوب ترین نوشیدنی های دنیا می شناسیم.  آیا در مورد کاربردهای زیبایی و آرایشی قهوه چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید قهوه باعث زیبایی پوست می شود؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. 

۱- با قهوه می توانید پف چشم را از بین ببرید

کم خوابی و پف آلود بودن چشم ها یکی از مهم ترین اثرات کم خوابی است؛ یکی از متخصصان زیبایی پوست و مو می گوید کمی از قهوه ای را که برای نوشیدن در صبح آماده می کنید کنار بگذارید، تا خنک شود، ابتدا یک دوش آب گرم بگیرید تا پوست صورت تان مرطوب و نم دار شود، سپس از همین قهوه ای که آماده کرده اید در اطراف چشم تان بمالید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه  بماند، سپس آنرا با آب سرد بشویید، با این راه حل سریع و آسان پف زیر چشم تان از بین می رود.

آیا می دانید قهوه باعث زیبایی پوست می شود؟

۲- ماسک خانگی با قهوه

می توانید با ترکیب دو قاشق غذاخوری ماست و یک قاشق غذاخوری قهوه، ماسکی روشن کننده را بسازید و به صورت روزانه به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست صورت خود بگذارید.

آیا می دانید قهوه باعث زیبایی پوست می شود؟

۳- روشن کردن پوست با قهوه

شاید شما هم از فواید یخ برای پوست شنیده باشد، اگر یخ هایی از قهوه را بر روی پوست خود امتحان کنید، نتایج شگفت انگیز تری می گیرید، این کار باعث افزایش گردش خون و شفاف شدن پوست صورت تان می شود.

به گفته یکی از متخصصان پوست مو، اگر روزانه یک تکه یخ قهوه را در اطراف چشم های خود بگذارید، هم تیرگی  اطراف چشم کاهش می یابد و هم پف زیر چشم هایتان از بین می رود.

مطالب مرتبط:

۱- محافظت از پوست بدون استفاده از کرم ضد آفتاب

۲- ۶ نکته ی مهم برای پوست های روغنی

۳- خوردنی هایی که پوست تان را نابود می کنند

۴- رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :