محمد رضا اهوارکی در
0

کفش مناسب برای شلوار جین – قسمت دوم

کفش مناسب برای شلوار جین – قسمت دوم

در قسمت قبل از شلوارهای جین مختلف و کفش های مناسب هر کدام به صورت کامل گفتیم در این مقاله نیز به نکات تکمیلی تری اشاره خواهیم نمود. کفش مناسب برای شلوار جین – قسمت دوم  با چی بپوشم همراه باشید. 

شلوار جین آبی و کفش

همانطور که گفتیم شلوار جین های آبی جزو محبوب ترین نوع شلوار میان مردم اند و توسط افراد زیادی پوشیده شده اند و هیچگاه نیز از مد نمی افتند. توسط جیکوب داویز و با همکاری کمپانی لیوایز در سال ۱۸۷۱ ساخته شدند و دلیل اینکه این برند به شلوار جین های خوبش معروف است نیز همین قضیه است.

تقریبا همه ی کفش ها با شلوار جین آبی ست می شوند. مساله اینجاست که بقیه ی آیتم هایی که قرار است با آن پوشیده شوند چه هستند. برخی می گویند که رنگ مشکی با شلوار جین آبی به خوبی ست نمی شود همانطور که با شلوار جین سفید نیز نمی آید. اما اگر شما در بقیه ی آیتم هایی که می پوشید هم رنگ مشکی به کار ببرید مشکلی ندارد که آن را با شلوار جین بپوشید.

کفش ها و کتانی های سفید رنگ زودتر کثیف می شوند و با اینکه اوایل نسبت به کفش های رنگ تیره تمیز تر و نو تر دیده می شوند ولی اگر احساس می کنید از آن دسته افرادی نیستید که همیشه کفش هایتان را تمیز نگاه دارید ما به شما خرید کفش های تیره را پیشنهاد می کنیم. وقتی کتانی ها را با شلوار جین آبی می پوشید یک ظاهر غیررسمی ایجاد کرده اید و اگر همین شلوار را با کفش کالج بپوشید تیپ غیر رسمی شما، هوشمندانه تلقی می شود. برای مسافرت ها یا کنار ساحل پوشیدن شلوار جین آبی با پاچه های بالا زده و تا کرده به همراه صندل یا دمپایی لاانگشتی نیز تیپ خارق العاده ای ایجاد می کند.

نکته: بالا زدن پاچه ی شلوار جین کنار ساحل از خیس شدن یا آسیب دیدن شلوارتان جلوگیری می کند.

کفش مناسب برای شلوار جین - قسمت دوم

کفش مناسب شلوار جین ساده کدام است؟

جین های ساده به جین هایی گفته می شود که هیچ گونه شور یا طرح خاصی روی آن ها دیده نمی شود و اصیل ترین جنس شلوار جین هستند. با نام جین خشک یا شسته نشده هم شناخته می شود. به دلیل اینکه در این جین ها هیچ گونه تغییر و تحولی داده نشده است، معمولا در رنگ های سرمه ای عرضه می شوند. برای اینکه رنگ مکمل این رنگ را بیابید سعی کنید از رنگ های سفید برای کفش یا رنگی کاملا متضاد مانند صورتی یا نارنجی استفاده کنید. رنگ آبی روشن نیز با این رنگ به خوبی ست می شود. پوشیدن رنگ های متالیک نیز با این این مدل شلوار جین چیز عجیبی نیست.

کفش مناسب برای شلوار جین - قسمت دوم

کفش مناسب شلوار جین تنگ

این روزها جین های تنگ و چسبان بیشتر مد است و توسط اکثر افراد پوشیده می شوتد. به راحتی با تیپ های رسمی و غیررسمی و تیپ در روز و شب ست می شوند. بهترین انتخاب برای تکمیل تیپ تان با شلوار جین چسبان کتانی ها هستند.

کفش مناسب برای شلوار جین - قسمت دوم

کفش مناسب شلوار جین روشن

اگر همچنان درباره ی پوشیدن کفش با شلوار جین آبی روشن دچار مشکل هستید ما رنگ های سفید، کرم، رنگ پوست و آبی را برای کفش تان به شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ ها را می توانید در کفش های کالج،‌کفش های مجلسی و صندل ها بیابید و به پا کنید. کفش های گیوه ای شکل نیز انتخاب مناسبی برای پوشیدن با شلوار جین آبی روشن هستند.

کفش مناسب برای شلوار جین - قسمت دوم

خلاصه 

  • تا وقتی شلوار شما چسبان و تنگ است و پاچه های گشاد ندارد کفش های مجلسی مناسب اند.
  • برای تیپ های تابستانه شلوار جین آبی را با کفش های سفید یا رنگی بپوشید.
  • اگر اهل تمیز نگاه داشتن کفش نیستید کفش سفید نپوشید.
  • در زمستان و پاییز پاچه ی شلوار جین را درون بوت خود بکذارید.
  • جین های خام مدل های سرمه ای جین هستند که طرح و شور خاصی در آن ها وجود ندارد.

مطالب مرتبط:

۱- کفش مناسب برای شلوار جین – قسمت اول

2- به هیچ وجه شلوار جینتان را نشویید

3- روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جیندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :