مهفام میرزایی در
0

روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جین

روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جین

چند دهه است که شلوار به جین جزء ضروری لباس های جوانان تبدیل شده است و اکثر آن ها هزینه های بالایی را برای خرید یک شلوار جین خوب پرداخت می کنند. اما چطور می توان این هزینه ها را کاهش داد؟ قطعا خرید شلوار های جین ارزان راه حل این مشکل نیست چون این شلوار ها علاوه بر این که بسیار کم دوام هستند و با پوشیدن آن ها کل استایل شما ارزان و نا زیبا خواهد شد. پس برای کاهش هزینه ها چه شلوار جینی بخریم و روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جین چیست؟

روش های کاهش هزینه در خرید شلوار جین

1- به دنبال متریال های ترکیب شده باشید
شلوار هایی که در الیافت آن ها حداقل دو درصد Spandex استفاده شده باشد را انتخاب کنید چون این ماده به الیاف حالت کشسانی می دهد و علاوه بر این که شلوار به حالت زیباتری روی تن شما خواهد ایستاد دوام بیشتری هم خواهد داشت و زمان بیشتری طول می کشد تا حالت خود را از دست بدهد و دیگر قابل پوشیدن نباشد.

2- رنگ های تیره انتخاب کنید
پارچه های جین قبل از تولید همگی در یک سطح از تیرگی قرار دارند و رنگ روشن برخی از آن ها در مراحل تولید با اسید شویی و سنگ شویی به آن ها اضافه می شود پس هر چه شلوار تیره تر باشد عملیات کمتری روی آن انجام شده و پارچه آن محکم تر وبا دوام تر خواهد بود.

3- از حراجی های آخر فصل بخرید
اگر پوشیدن مدل های روز دقیقا در فصل خودش برای شما مهم نیست و همچنین اگر جزو سایز های کمیاب هستید خرید شلوار جین را به حراجی های آخر فصل موکول کنید در این حراجی ها می توانید 15 تا 30 درصد تخفیف بگیرید و در طول سال مقدار قابل توجهی صرفه جویی کنید.

مطالب مرتبط

1- ده تصوري که خانم ها حين خريد شلوار جين دارند

2- راهکار هاي ساده براي استفاده از شلوارر جين قديمي

3- چطور روي شلوار جين تکه دوزي کنم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :