محمد رضا اهوارکی در
0

۱۰ تصوری که خانم ها حین خرید شلوار جین دارند

۱۰ تصوری که خانم ها حین خرید شلوار جین دارند

خرید یک دست شلوار جین به همین آسانی ها هم نیست و پیدا کردن بهترین جنس و بهترین مدل شلوار جین واقعا کار دشواری است. از این رو خانم ها که در انتخاب آیتم های مختلف حساسیت خاصی به خرج می دهند در انتخاب شلوار جین دچار تردیدهای زیادی می شوند. در این مقاله به این تردیدها پاسخ می دهیم. با چی بپوشم همراه باشید.

۱– همه ی اتفاقات زندگی من برای روبه رو شدن من با این صحنه بود

این اتفاق اغلب زمانی می افتد که خانم ها یک شلوار جین مناسب با سایز و طول اندازه پیدا می کنند. جین انتخابی حتی از نظر سایه و رنگ هم همانی است که می خواهند.

۲- از فردا رژیمم رو شروع می کنم

اینکه قرار است رژیم بگیرند و لاغر شوند را بعد از پرو کردن هر شلواری تقریبا تکرار می کنند. اما نکته اینجاست که باید شلواری انتخاب شود پس سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که با فرم بدن شما همخوانی دارد. از مدل های راسته با پاچه های گشاد تر برای خانم های چاق تا مدل های تنگ تر برای خانم های کشیده حق انتخاب دارید.

۳- کاش قبل از خرید چیزی نمی خوردم

این مورد نیز مانند مورد قبلی حین بسته نشدن زیپ یا دکمه ی شلوار جین ها تکرار می شود. شما می توانید با داشتن یک رژیم غذایی و یک رژیم ورزشی مناسب هیکلتان را به حدی برسانید که در انتخاب شلوار جین آسوده باشید.

۴- شلوار جین های پسرونه بیشتر به من میاد

این مدل ها فقط به خانم های لاغر کشیده می آید. پس سعی نکنید با انتخاب آن ها خودتان را لاغر تر نشان دهید.

۱۰ تصوری که خانم ها حین خرید شلوار جین دارند

5- آیا واقعا باید به شلوار جین پاره پول بدهم؟

هنوز هم که هنوز است پس از مدت ها خانم ها این سوال را از خود می پرسند و در جواب باید بگوییم که از معتادین به شلوار جین هستید و دلتان می خواهد تنوع را تجربه کنید این شلوارها ارزش خریده شدن دارند.

۶- یک شلوار جین جنس خوب هم لازم دارم

همه جین ها برای این نیستند که جذاب به نظر برسند و ظاهر شما را با مدل های پاره و سنگ شور، مدرن تر نشان دهند. همیشه چند دست جینی که واقعا دوام داشته باشد و بتوان یک مسافرت خوب با آن رفت و پس از چند روز بازهم قابل استفاده باشد نیاز است.

7- یک سایز کوچک تر جواب می دهد

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که سایز فقط یک عدد است. در انتخاب شلوار جین دقت کنید که شلواری را برگزینید که در بدن شما راحت باشد. سایزها برای کمپانی های مختلف متفاوت چاپ می شوند.

۸- چرا باسن من بزرگ تر شده است؟

در این گونه موارد توجه کنید که مشکل از شما نیست. مشکل از شلوار جین است. در انتخاب یک جین اندازه دقت کنید و خودتان را از شر افکار مزاحم نجات دهید.

۹- جینی که خودم در خانه دارم از این ها بهتر است

این جمله در دوحالت در ذهن شما شکل می گیرد. یا جین هایی که می بینید همه گران قیمت هستند یا همه ی جین هایی که امتحان می کنید به نظرتان جالب نمی رسند. در این مواقع شما از خرید خسته شده اید. دو راه پیش رو دارید. خریدتان را کمی به تعویق بیندازید یا سری به خشک شویی بزنید و جین قدیمیتان را شستشو و رفو کنید.

۱۰- الان چه جینی مد است؟

برای این که این سوال در ذهنتان ایجاد نشود باید هرزگاهی کانال های اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی مرتبط را چک کنید و با مدل های جدید آشنا شوید.

مطالب مرتبط:

1- چطوری شلوار جین رو تکه دوزی کنم؟

2- برند فریم طرحی جدید از جین ارایه می کند

3- راهکاری ساده برای استفاده از شلوار جین قدیمیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :