آقایان در سنین بالاتر چگونه لباس بپوشند؟

شاید یک پسر 20 ساله در انتخاب نوع لباسش محدودیت کمتری داشته باشد و بتواند هر نوع لباس و رنگی را طبق خصوصیات شخصی اش انتخاب کند، اما آقایان وقتی از سن 40 سالگی می گذرند شاید در انتخاب لباسشان به اندازه یک پسر 20 ساله آزاد نباشند و لباس هایشان را محتاطانه تر انتخاب کنند. در این مقاله به این نکته که آقایان در سنین بالاتر چگونه لباس بپوشند اشاره ای داریم.

1-  در محتویات کمد لباستان تجدید نظر کنید

اگر در کمدتان لباس هایی دارید که درطول سال های گذشته به تن نکرده اید بهتر است آنها را به یک موسسه خیریه اهدا کنید. به شلوارهای جین تان استراحتی بدهید و سعی کنید بیشتر شلوارهای پارچه ای بپوشید، آنها ظاهر مردانه تری به شما می دهند. پوشیدن یک ژاکت یا کت با شلوار پارچه ای که متناسب با اندام شما باشد، شما را شیک تر نشان می دهد.

آقایان در سنین بالاتر چگونه لباس بپوشند

2- شما به سایز بزرگتر نیازی ندارید

شما دیگر یک پسر 20 ساله نیستید و قطعا لباس هایی که در 20 سالگی به تن می کردید دیگر مناسب شما نیستند، اما این مساله به این معنی نیست که باید لباس های سایز بزرگ بپوشید! سعی کنید لباس هایی به تن کنید که متناسب با سایز شما باشند.

3- چرخه ساعت هایتان را کامل کنید

شاید شما 2 یا 3 ساعت مچی داشته باشید، اما وقتش رسیده که این ساعت ها را با ساعت های سطح بالاتر ومردانه ترعوض کنید. اگر ساعت هایتان متعلق به دوران جوانی و نوجوانی تان هستند می توانید آنها را به فرزندانتان هدیه کنید وساعت هایی مردانه تر وگران قیمت تر را جایگزین آن ها کنید.

آقایان در سنین بالاتر چگونه لباس بپوشند

4- مدل موی مناسبی را انتخاب کنید

در مورد اینکه چه مدل مویی به فرم صورتتان می آید فکرکنید و به آرایشگاهی مراجعه کنید که کار خودش را خوب بلد باشد.

آقایان در سنین بالاتر چگونه لباس بپوشند

5- آراسته باشید

یک صورت اصلاح شده یا ریش مرتب نشان دهنده این است که شما به خودتان افتخار می کنید. مراقب موی گوش ها، بینی و پشت گردن خود باشید، آنها تاثیر بسزایی در ظاهر شما دارند. به دندان هایتان اهمیت زیادی بدهید، یک لبخند زیبا جذابیت شما را چندین برابرمی کند.

مطالب مرتبط:

1- 5 قانون مهم در استایل آقایان

2- این 6 ایراد، استایل آقایان را افتضاح می کند!

3- نحوه اصلاح صورت برای آقایان با پوست حساسدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :