این 6 ایراد، استایل آقایان را افتضاح می‌کند!

همه ما دراستایل و ظاهرمان اشکالاتی داریم، اما برخی از اشتباهات استایلی که آقایان مرتکب می شوند به نوعی نابخشودنی می باشند! در این جا به 6 مورد از این ایراد ها اشاره شده است که به هرقیمتی از آن ها باید دوری کرد. این 6 ایراد استایل آقایان را افتضاح می‌کند!

ad banner

1- پوشیدن جوراب با صندل

واقعا چه کسی برای اولین بار این کار را تایید کرده است؟ استایلیست ها و طراحان مد بسیاری در دنیا با این مدل مخالفت کرده اند و آن را به دور از هرگونه شیک پوشی و زیبایی ظاهری دانسته اند.

2- تبلیغ های جلب توجه کننده

قطعا هیچ کسی نمی خواهد همانند یک تبلیغات متحرک باشد. داشتن نام یک طراح (مثلا طراح یک برند) بر روی سینه، آستین لباس یا هرجای دیگر شما را فردی شیک پوش و زیبا نشان نمی دهد. سعی کنید در عین سادگی شیک باشید.

این 6 ایراد استایل آقایان را افتضاح می‌کند!

3- لباس های بیش از حد آزاد و راحت

یا به عبارتی لباس های گشاد! این مدل لباس ها ظاهر زیاد جذابی ندارند، مگر اینکه شما یک رقصنده هیپ هاپ باشید! لباس هایی را انتخاب کنید که با اندازه و سایز شما تناسب داشته باشند و ظاهر زیباتری از اندام شما را به نمایش بگذارند.

4- رنگ های نامناسب

رنگ هایی که شما برای لباستان انتخاب می کنید باید به عنوان مکملی برای خصوصیات شخصی شما باشند، خصوصیاتی همانند رنگ چشم، رنگ پوست یا فرم بدن. برای مثال رنگ های تیره افراد چاق را لاغرتر نشان می دهند.

این 6 ایراد استایل آقایان را افتضاح می‌کند!

5- کفش های بزرگ

پنجمین ایراد استایل آقایان کفش بزرگ است. از پوشیدن کفش هایی که ظاهر بزرگی دارند و پای شما را از حدمعمول بزرگتر نشان می دهند اجتناب کنید. توجه کنید که کفش های هر فرد نشان دهنده شخصیت آن فرد می باشد.

6- کوله پشتی در دفترکار

هیچ گاه در محل کارتان با کوله پشتی حاضر نشوید، مگر اینکه یک دانش آموز باشید یا اینکه تصمیم داشته باشید به کوهنوردی بروید. اگر به چیزی احتیاج دارید که لباس های باشگاه را درون آن قرار دهید یک کیف شیک باشگاهی بخرید یا اگر برای حمل کردن گوشی موبایل یا دفترو کاغذ به کیف احتیاج دارید، یک کیف چرم دستی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

مطالب مرتبط:

1- اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

2- اشتباهات ستارگان را تکرار نکنید

3- اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :