سارا هنجنی در
0

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

به شخصه خودم تاکنون اشتباهات زیادی را در لباس پوشیدن آقایان دیده ام که خیلی ساده میشده رعایت بشه تا فاجعه هایی از این دست اتفاق نیافته. امروز در مقاله اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن به این موارد اشاره می کنم. چی بپوشم رو همراهی کنید. 

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

1- کراوات را شل بستن

واقعا به شخصه نمیدونم چرا بعضی از آقایان کراوات خود را شل می بندند و از طرفی بهشون گفته که زیباست. گره کراوات باید همیشه به صورت محکم بسته شده باشد و انتهای کراوات نیز بر روی سگگ کمربندتان قرار بگیرید. نه کوتاه تر نه بلند تر. اگه در مورد بستن کراوات مشکل دارید مقاله گره کراوات ویندسور را مطالعه کنید.

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

2- ته ریش 

اگر قصد داشتن ته ریش را دارید باید بدانید از زمانی که صورت خود را با تیغ زده اید باید 48 تا 72 ساعت گذشته باشه این زمان نیز بسته به رشد ریش شما دارد و نکته بعدی اینکه همیشه باید موهای روی گونه و زیر گلو را باید با تیغ اصلاح کنید. و هر دو تا سه روز آن را با ماشین مرتب کنید. بنابراین سعی کنید این اصول را رعایت کنید.

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

3- پیراهن های رنگارنگ ممنوع

یکی دیگر از اشتباهاتی که تاکنون از آقایان مشاهده کرده ام این است که پیراهن های گل گلی و یا رنگی را با کت و شلوارشون می پوشند. تاکنون بارها و بارها توسط همکارانم در مورد انتخاب پیراهن مناسب با شما صحبت کردیم و تاکید کردیم که پیراهن سفید و ابی تنها دو رنگی است که می توانید زر کت به تن کنید.

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

4- عبنک پدر بزرگتون رو استفاده نکنید

اشتباه بعدی در لباس پوشیدن آقایان استفاده از فریم های عجیب و غریب است. برای انتخاب فریم عینک طبی توجه داشته بشاید که رنگ فریم باید با رنگ پوست تان بیاید و همچنین فریمی را انتخاب کنید که متناسب فرم صورت تان باشد.

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

5- جوراب رنگی رنگی

اینم آخرین سوتی بوده که به چشم من اومده! جوراب سفید نه امروز نه هیچ زمانی مد نبوده و پوشیدن ان با هر رنگ کت و شلواری ممنوع است. بنابراین توجه داشته باشید که به ان رنگی را انتخاب کنید که متناسب رنگ شلوار شما باشد.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب پوشت مناسب

2- چرا کت آبی می‌پوشند

3- اصول خرید شلوار جین مناسب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

جواد در تاریخ 17 ژوئن 2019

آیا در صورت داشتن ریش بلند می‌توان کراوات هم بست یا اساسا این موضوع از دیدگاه مد و پوشش درست نیست؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :