چگونه هر روز ته ریش مرتب داشته باشیم؟

اگر از تیغ زدن صورت خود خسته شده اید و دیگر نمی توانید این همه درد را هر روز تحمل کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که ته ریش بگذارید. این روزها بسیاری از آقایان خوش تیپ به گذاشتن ریش بر روی صورت های روی آورده اند. چگونه هر روز ته ریش مرتب داشته باشیم؟ با ما همراه باشید. 

5oclock shadow

1- از پیش برنامه ریزی کنید

اگر می خواهید ته ریش داشته باشید و امروز صورت خود را اصطلاحا سه تیغ کرده اید باید 24 تا 48 ساعت صبر کنید تا ریش شما در بیاید. البته این زمان بسته به سرعت رشد ریش شما دارد و ممکن است کمتر و یا بیشتر شود.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

2- ریش زیر گلویتان را بزنید

برای اینکه همواره مرتب و منظم دیده شوید بهتر است ریش زیر گلویتان را بزنید. بهتر است این کار را در حمام انجام دهید تا پوشت شما نرم تر شده باشد.

چگونه هر روز ته ریش مرتب داشته باشیم؟

3- از ماشین ریش تراش قابل تنظیم استفاده کنید

سعی کنید برای اینکه ریش تان همواره مرتب به نظر بیاد، یک روز در میان ریش خود را با استفاده از یک ماشین موزر مرتب کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

2- ۶ توصیه برای رشد سریعتر مو

3- 5 راه برای داشتن ته ریش عالی

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :