چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

برخی از آقایان به علت اینکه ریش کم پشتی دارند با حسرت به صورت اطرافیان خود نگاه می‌کنند و با خود می‌گویند ای کاش ریش‌های پر پشتی داشتند. چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

درسته که به گفته بیشتر افراد پر ریش، این یک نکته اذیت کننده هست که باید صبح یا شب ریش خود را بتراشید تا ژولیده دیده نشوید ولی از دید افرادی که ریش کم پشت دارند این مساله یک موهبت به شمار می‌آید.  اگرچه که می‌توانید با پیوند ریش این مشکل را حل کنید اما در این مقاله قصد داریم با راهکارهایی ساده شما را راهنمایی کنیم.

مطالب مرتبط:

۱- نکاتی برای آقایانی که قصد بلند کردن ریش دارند-قسمت دوم

۲- نکاتی برای آقایانی که قصد بلند کردن ریش دارند. قسمت اول

۳- ۶ توصیه برای رشد سریعتر مو

۴- آیا خمیر دندان زغالی باعث سفیدی دندان می‌شود؟

به ریش اجازه رشد دهید

از بلند کردن ریش خود خجالت نکشید و چند وقتی به آن‌ها دست نزنید. کافیست اجازه دهید تا ریش‎های شما به صورت طبیعی به رشد خود ادامه دهند.

چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

درست اصلاح کنید

بعضی قسمت‌ها را بهت است کاملا بتراشید. مثلا بهتر است از شر ریش‌های روی گونه و زیر گلوی خلاص شوید. همچنین می‌توانید با شماره‌ای بلندتر ریش خود را کوتاه کنید.

چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

کمی هنر به خرج دهید

اگر داشتن ریش پرپشت آرزوی دست نیافتنی است، بهتره به درست کردن تضاد روی بیاورید. ریش‌ها معمولا در خطوط ریش و زیرگلوی شما مثل مزرعه رشد می‌کنند! کاری با این قسمت‌ها نداشته باشید بگذارید  همانگونه رشد کنند. با اینکار شما قسمت‌های کم پشت‌تر رو محو و محوتر می‌کنید.

بهتر است که از پایین همین قسمت‌ها، ریش‌های اضافی رو بتراشید تا لبه‌های تندی ایجاد کنید. قسمت‌های گلو و روی گونه رو شش تیغ کنید و با کمی هنر با ریش تراش آروم از بالا به پایین یک شیب ملایم به ریش‌ بدهید.

چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

عصبانی نشوید، منظم کار کنید

هنوز هم ریش‌تان کم پشت است؟ درست خط انداختن ریش به شما کمک خواهد نمود تا عیب‌ها و کم پشتی‌های احتمالی صورت شما کمتر دیده شود و مورد توجه قرار گیرد.

چگونه ریش کم پشت خود را درست کنیم؟

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :