5 قانون مهم در استایل آقایان

0

بیشتر آقایان همیشه به طرز لباس پوشیدنشان فکر می کنند و مایلند استایلی را انتخاب کنند که آن ها را جذاب تر نشان دهد. در اینجا به 5 قانون مهم در استایل آقایان می پردازیم که تاثیر زیادی در ظاهر آنها دارد.

1-  هماهنگ کردن کمربند با کفش

این یک قانون ساده است و چه بهتر که از رنگ هایی مثل مشکی یاقهوه ای تیره استفاده شود. رنگ های دیگر به سختی بایکدیگر هماهنگ می شوند وممکن است جلوه ای که این دو رنگ دارند را دارا نباشند. اما اگر از کفش های کتانی استفاده می کنید این قانون کاربرد زیادی ندارد، زیرا معمولا کفش های کتانی باشلوارهای جین ست می شوند ودرمورد شلوارهای جین باید کمربند مناسبی استفاده شود.

5 قانون مهم در استایل آقایان

2- هماهنگ کردن کروات با پیراهن

برای مدت ها آقایان پیراهن خودرا با کرواتی هماهنگ می کردند که دقیقا همرنگ باشد اما امروزه افراد از رنگ هایی استفاده می کنند که مکمل یکدیگر باشند واین کار ظاهرجذابتری دارد. تنها کافیست بدانید که چه رنگ هایی مکمل یکدیگرهستند.

5 قانون مهم در استایل آقایان

3- جوراب ها

قانون رسمی در مورد جوراب ها اینست که رنگ آنها بارنگ شلوارهماهنگ باشد ومنظوراز هماهنگ بودن مکمل بودن رنگ هااست نه دقیقا همرنگ بودن.

5 قانون مهم در استایل آقایان

4- ساعت

ساعت مهمترین اکسسوری مورد نیاز یک آقا می باشد. به دست داشتن یک ساعت خوب که متناسب با استایل و سلیقه شما باشد به شدت توصیه می شود. شما می توانید رنگ بند ساعتتان را با کفش ها وکمربندتان هماهنگ کنید. مثلا می توانید بند مشکی یا قهوه ای ساعتتان را باکمربند وکفش هایتان ست کنید واگر ساعتتان فلزی است باهردو رنگ مشکی و قهوه ای می تواند هماهنگ باشد.

5 قانون مهم در استایل آقایان

5-  عینک

عینک زدن یکی از راه هایی است که از طریق آن می توانید شخصیت خودتان را نشان دهید. عینک ها فقط برای دفع نورخورشید نمی باشند بلکه آن ها ظاهر شما را زیباتر نشان می دهند. عینکی را انتخاب کنید که با فرم صورت و خصوصیات شخصی تان هماهنگی داشته باشد و متناسب با استایلتان باشد.

5 قانون مهم در استایل آقایان

مطالب مرتبط:

1- فقط ۸ گام تا خوشتیپ شدن فاصله دارید

2- ۶ راهکار ساده برای خوشتیپ تر شدن

3- راه های خوشتیپ شدن به سبک برد پیت

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :