با این مردان جذاب در اینستاگرام بیشتر آشنا شوید

مردان جذاب همیشه و همه جا مورد توجه دیگران هستند، چه در محل کار، چه دانشگاه و چه در شبکه‌های اجتماعی. در این مقاله به معرفی چند مرد شیک پوش می‌پردازیم. 

ad banner

 

۱- مردان جذاب : نیک ووستر

نیک ووستور (Nick Wooster) مدلینگ مشهور متولد ۱۹۶۰ در ایالت کانزانس است. رشته تحصیلی نیک در دانشگاه روزنامه نگاری و تبلیغات بوده است و به عنوان مدل با برندهای مشوری مانند رالف لورن، کلوین کلاین و … تاکنون همکاری داشته است.

مردان جذاب

۲- مردان جذاب : آدام گالاگر

همه ما تصاویر آدام گالاگر را با کت و شلوار و لباس مردانه رسمی دیده‌ایم. شهرت جهانی وی نیز به همین سبک لباس پوشیدنش است. این مدل خوش تیپ در صفحه اینستاگرام خود بیش از ۲ میلیون دنبال کننده از سراسر جهان دارد.

مردان جذاب

۳- مردانِ جذاب: جرمی لنگمید

همه ما جرمی را با کت و شلوار مردانه مشکی بیشتر به یاد داریم، بدون شک جرمی یکی از مردان جذاب در شبکه‌های مجازی خواهد بود.

مردان جذاب

۴- مردان جذاب : اولیور کشمیر

این مدل جذاب بریتانیایی متولد سال ۱۹۸۸ میلادی است و با برند مطرح کلوین کلاین تاکنون همکاری تنگاتنگی داشته است. اون در رشته نمایشنامه نویسی تحصیلکرده است. اما بعد از موفقیتی که برای کلوین کلاین داشت برای همکاری با دولچه اند گابانا، میسونی و … دعوت شده است.

مردان جذاب

۵- مردان جذاب: فردریک اندرسون 

مدیر هنری مجله مد و فشن یورومن که به عنوان یک مدل نیز مشغول به فعالیت است. هر چند گاهی استایل او عجیب به نظر می‌رسد اما در مجموع می‌تواند یک مدل شیک پوش باشد.

مردان جذاب

۶- مردانِ جذاب : نیک سولیوان

او مدیر وب سایت مد و سبک زندگی Esquire است. و در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکس های متنوعی را با هوادارانش به اشتراک می‌گذارد.

مردان جذاب

۷- مردان جذاب: جان لوکا لانگو

جان لوکا استایلیست و ژورنالیست مشهور ایتالیایی است که در زمینه مُد و استایل در مجلات و روزنامه‌های زیادی می‌نویسد.

مردان جذاب

۸- مردان جذاب: متیو زورپاس

این مرد جذاب را با لباس رسمی و کت و شلوار خوش دوخت می‌شناسیم. متیو برای وبلاگ‌های مختلف مد و لباس قلم می‌زند.

مردان جذاب

۹- مردان جذاب : اسکات شومن

اسکات شومن عکاس و وبلاگ نویس آمریکایی که در مجلات معتبری مانند ووگ مشغول به کار بوده است.

مردان جذاب

۱۰- مردانِ جذاب: برایان اسکاوا

اگر اهل ورق زدن وب سایت‌های مختلف در حوزه لباس و استایل  باشید، حتما با این مدل مرد زیبا آشنا هستید. شیک پوشی و تیپ‌های مردانه او همیشه در فضای مجازی سر و صدای زیادی را به پا کرده است.

مردان جذاب

۱۱- مردان جذاب: پدر خوش تیپ

هریس یک مرد جذاب است که در میانسالی قرار دارد و با راه اندازی یک وبلاگ با نام پدر خوش تیپ من به نکات مختلف شیک پوشی در میانسالی می‌پردازد.

مردان جذاب

۱۲- مردان جذاب: درک بلاسبرک

درک به عنوان یک متخصص مُد در شبکه تلویزیونی سی ان ان مشغول به کار است. البته او در وبلاگ شخصی خود در این زمینه مطالب مفیدی را با دیگران به اشتراک می‌گذارد.

مردان جذاب

مطالب مرتبط:

۱- بیوگرافی بلا حدید و نحوه لباس پوشیدن

۲- شیک پوشی به سبک نیک جوناس آمریکایی

۳- با کتانی مشکی چی بپوشیم ؟

۴- اینستاگردی : خوش تیپ ترین افرادی که در اینستاگرام حاضر اند

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 20 جولای 2017

فقط نیک ووستر این بشر خیلی خوش تیپ لعنتیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :