چگونه حوله نرم و خوشبو داشته باشیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده است که وقتی از حمام بیرون می‌آیید و می‌خواهید تن نازنین‌تان را با حوله خشک کنید ناگهان با یک تکه سمباده به نام حوله مواجه می شوید!!! چرا حوله نرم و لطیف روزهای اول جای خود را به این سمباده داده است؟ چرا گاهی بوی بد می‎دهد؟ چگونه حوله نرم و خوشبو داشته باشیم؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

چگونه حوله نرم و خوشبو داشته باشیم؟

1- از پودرهایی استفاده کنید که خاصیت نرم کنندگی دارند تا سطح حوله را نرم و لطیف کنند.

2- از نرم کننده‌های لباس و حوله استفاده کنید اما زیاده روی نکنید این کار باعث لیز شدن حوله و خراب شدن الیاف آن می‌شود.

3- اگر حوله‌تان بوی بد می‌دهد کافیست قبل از شستشوی اصلی یکبار با با یک تا دو فنجان سرکه و آب داغ حوله را بشورید و بعد از آب کشی آن را با پودر مناسب مورد شستشو قرار دهید، به این طریق حوله دیگر بوی بد نمی‌دهد.

4- اگر دوست دارید حوله‌ای کرکی و نرم داشته باشید کافیست یک عدد توپ تنیس به همراه حوله درون خشک کن قرار دهید، مطمئن باشید این کار بی‌خطر بوده و حوله ای نرم و لطیف برایتان به ارمغان خواهد داشت.

5- هرگز از سفید کننده‌ها مانند وایتکس برای تمیز کردن حوله استفاده نکنید، این مواد باعث آسیب دیدن پارچه حوله و همچنین سخت و زبر شدن آن می‌شود.

مطالب مرتبط:

1- 9 گام عملی برای پاک کردن لکه رژ لب از روی لباس

2- چگونه لکه عطر و دئودورانت را پاک کنم؟

3- چگونه لکه شکلات را پاک کنم؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :