chadmin در
0

چگونه لکه شکلات را پاک کنم؟

چگونه لکه شکلات را پاک کنم؟

اگر از طرفداران شکلات باشید با یک مشکل همیشگی روبرو هستید و آن  چیزی نیست جز لکه! بله لکه شکلات باتوجه به چربی و سایر مواد تشکیل دهنده آن باید به سرعت از روی لباس تان پاک شود در غیر این صورت امکان از بین رفتن آن تقریبا غیر ممکن است.  چگونه لکه شکلات را پاک کنم؟ عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم برای امروز در نظر گرفته اند.  با ما همراه باشید. 

چگونه لکه شکلات را پاک کنم؟

۱- لکه شکلات را جدا کنید

توجه داشته باشید که لکه شکلات هر چه مدت زمان بیشتری بر روی لباس وجود داشته باشد احتمال پاک کردن آن از لباس سخت می شود، برای این منظور لباس خود را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه لباس خود را درون فریزر قرار دهید تا اینکه لکه سفت شود توجه داشته باشید که قرار دادن لباس درون فریزر باعث بوجود آمدن لکه جدیدی از مواد موجود درون آن نشود. بعد از مدت زمان مذکور به کمک چاقوی کره خوری لکه را به راحتی بتراشید تا همه شکلات از لباس شما زدوده شود.

۲- لباس را خیس کنید

 قبل از اینکه شروع به شستشوی لباسی که لکه شکلات دارد بکنید ابتدا لباس را درون ظرفی خیس نموده و مقداری مواد شوینده به آن اضافه کنید و اجازه دهید ۵ دقیقه لباس خیس بخورد.

۳- شستشوی لباس 

در این مرحله لباس را به کمک پودر و براساس تگ مخصوص به شستشو آن لباس را درون ماشین رختشویی قرار دهید. برای شستشوی لباس های سفید توصیه ما استفاده از آب گرم به همراه پودر رختشویی است و برای لباس های رنگی حتی الامکان از آب گرم و استفاده از پودرهای مخصوص لباس های رنگی است.  تا باعث رنگ رفتگی لباس شما نشود.

چنانچه بعد ازاین مرحله لکه شکلات پاک نشده بود مراحل بالا را تکرار نمایید تا اینکه لکه از بین رود.

مطالب مرتبط:

۱- چگونه لکه چای را از لباسم پاک کنم؟

۲- چگونه لکه عرق زیر بغل را از پیراهنم پاک کنم؟

۳- چگونه لکه خون را از لباسم پاک کنم؟

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :