چند ایده ترکیب لباس زنانه برای اواخر زمستان

وقتی زمستان از نیمه می‌گذرد و به بهار نزدیک می‌شویم از شدت سرمای هوا کمی کاسته می‌شود و از سرمای شدید ماه آذر و دی خبری نیست. در این شرایط لازم است که لباس مناسب بپوشیم و آن‌ها را به درستی با هم ترکیب کنیم. در این میان ایده‌های ترکیب لباس می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. چند ایده ترکیب لباس زنانه برای اواخر زمستان را در این مقاله ببینید.

تیپ زنانه دهه هفتادی

دهه هفتاد میلادی از دیدگاه مد و لباس از درخشان ترین دوران به شمار می‌رود چون در این دوره لباس‌ها از حالت آزاردهنده و محدود قدیمی خارج شدند و دیدگاه‌ها به زیبایی گسترده‌تر و وسیع‌تر شدند. اگر شما هم سبک لباس پوشیدن این دوره را دوست دارید می توانید از آن ایده بگیرید و با پوشیدن یک شلوار جین دمپاگشاد، یک پالتوی خاکستری خز مصنوعی با یک مانتوی بافتنی یقه اسکی تیره رنگ، بوت ساق کوتاه مشکی، کیف دستی متوسط و یک شال سفید استایل خود را کامل کنید.

چند ایده ترکیب لباس زنانه برای اواخر زمستان

 

تیپ زنانه کلاسیک

اگر استایل کلاسیک را می‌پسندید کمی چرم به تیپ خود اضافه کنید، چرم پارچه مناسبی برای هوای روزهای آخر زمستان است. یک پالتوی چرم مشکی، شلوار جین تنگ تیره، کیف چرم، پوتین ساق کوتاه مشکی پاشنه بلند و یک شال تیره رنگ استایل کلاسیک شما را در روزهای آخر زمستان کامل می‌کند.

چند ایده ترکیب لباس زنانه برای اواخر زمستان

 

تیپ زنانه خاکستری

اگر تیپ‌های رسمی را می‌پسندید یا به خاطر شرایط کاری خود مجبور هستید رسمی بمانید خاکستری رنگ مناسب شماست. کافی است به تیپ سرتاپا مشکی خود یک پالتوی شیک خاکستری اضافه کنید تا هم استایل شما از حالت تکراری و کسل کننده خارج شود و هم همچنان رسمی و شیک باقی بمانید.

چند ایده ترکیب لباس زنانه برای اواخر زمستان

 

تیپ زنانه راحتی

اگر راحت بودن بیش از هرچیزی برای شما مهم است پس خود را به شرایط خاصی محدود نکنید. هر لباس خوش دوختی که در آن احساس راحتی می‌کنید بپوشید. یک پالتوی راحت، شلوار جین فیت، بوت ساق کوتاه و کیف دستی به همراه یک شال می‌تواند استایل راحتی شما را تشکیل دهد.

چند ایده ترکیب لباس زنانه برای اواخر زمستان

 

مطالب مرتبط:

1- اصول روی هم پوشیدن لباس‌ها

2- بهترین لباس پاییزه کدام است؟

3- سرمایی‌ها چگونه لباس بپوشند؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :