محمد رضا اهوارکی در
0

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

پوشیدن لباس بافتنی در محیط کار برای آقایان به نوعی راهی برای گرم تر ماندن در فصول سرد سال محسوب می شود. پوشیدن لباس بافتنی در محل کار دارای اصولی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم. 

انواع سوئیشرت هایی که آقایان در محیط کار باید بپوشند

  • لباس بافتنی یقه گرد:‌ محبوب ترین نوع یقه ی بافت یا سوویشرت همین مدل است. وقتی آن را می پوشید زیر آن یک پیراهن رسمی بپوشید، البته توجه کنید که یقه پیراهن از بافتنی تان خارج نشود. این تیپ به مراتب رسمی تر از حالتی است که یقه پیراهن بیرون باشد.

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

  • لباس بافتنی یقه هفتی: یکی از مدل های یقه بافت های مناسب محیط کار همین مدل است. ظاهری با شخصیت تر و هوشمندانه تر نسبت به مدل یقه باز خواهید داشت. آن را نیز به همراه یک پیراهن به تن کنید.

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

  • لباس بافتنی (ژیله): از آنجایکه ژیله ها موجب آشکار شدن آستین پیراهن شما می شوند پیشنهاد ما به شما برای رنگی تر است تا کنتراست مناسبی بین پیراهن و ژیله بوجود آید.

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

انواع طرح های بافتنی مردانه

  • تک رنگ: کار سختی نیست. به راحتی می توانید رنگ هایی که با بقیه ی تیپتان سازگاری دارد را انتخاب کرده و بپوشید. از رنگ های خیلی روشن یا خیلی جیغ دوری کنید. طوسی، خاکستری و مشکی رنگ هایی هستند که با همه چیز ست می شوند. سبز تیره و قرمز هم در اکثر محیط های کاری قابل قبول هستند.

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

  • طرح بیضی اسکاچ: به دلیل ایجاد کردن رنگ و طرح و زنده کردن تیپتان این مدل ها هم خوب هستند. وقتی این مدل ها را انتخاب می کنید نباید زیاده روی کنید. ساده انتخاب کنید و ترکیب رنگ ها نیز نزدیک به هم باشند.

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

  • بافت های کابلی: سوئیشرت ها یا بافت های با بافت ضخیم و کلفت هستند که مخصوص فصول سردترند. تک رنگ های سفید، خاکستری و طوسی با تقریبا همه ی رنگ ها ست می شوند.

پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

حرفه ای بپوشید

این روش پوشیدن در محل کار را جلوی آینه با لباس های مختلف انجام دهید و از طریق سعی و خطا بهترینتان را یافته و در محل کار بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- بایدها و نبایدهای پوشیدن پیراهن چهارخانه

2- آن گونه که همسرتان دوست دارد لباس بپوشید

3- روش نگهداری پلیور و بافتنی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :