مدیر سایت در
0

چگونه یک داماد خوشتیپ باشم؟

چگونه یک داماد خوشتیپ باشم؟

خوشتیپ بودن یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که هر مرد باید داشته باشد، آن هم در شب عروسی! چگونه یک داماد خوشتیپ باشیم ؟ عنوان مقاله است که کارشناسان چی بپوشم امروز قصد دارند در مورد آن با شما صحبت کنند. با ما همراه باشید.

بسیاری از آقایان فکر می کنند که برای عروسی کافیست که یک دست کت و شلوار به تن کنند و دو روز قبل از عروسی به آرایشگاه رفته و موهای خود را کوتاه نمایند و این موارد برای خوشتیپ شدن کافیست. پاسخ کارشناسان چی بپوشم به شما خیر می باشد.

چگونه یک داماد خوشتیپ باشم؟

1- حتما کمربند، بند ساعت و کفش خود را ست کنید. 

یکی از نکاتی که هر مردی چه در شب عروسی و یا هر زمان دیگری باید به آن دقت کند ست نمودن کمربند، بند ساعت مچی و کفش خود است. بهتر است رنگ مشکی را برای این سه مورد انتخاب کنید، چرا که رنگ های قهوه ای و روشن تر برای مهمانی های دوستانه و همچنین در طول روز مناسب تر اند.

چگونه یک داماد خوشتیپ باشم؟

2- اکسسوری استفاده نکنید

سادگی رمز خوشتیپ بودن است، بنابراین برای اینکه در شب عروسی تان خوشتیپ باشید نباید بیش از اندازه از اکسسوری استفاده کنید. یکی از اکسسوری هایی که نباید در شب عروسی تان از آن استفاده کنید دستبند است.

چگونه یک داماد خوشتیپ باشم؟

3- رنگ کت و شلوار تان را درست انتخاب کنید

به یاد داشته باشید که کت و شلوار مشکی و آبی سرمه ای جز رسمی ترین رنگ های موجود در بازار هستند. البته توجه داشته باشید که کت و شلوار آبی سرمه ای به مراتب رنگی شاد تر و به روز تر از رنگ مشکی است. البته رنگ سفید نیز می تواند آخرین انتخاب هر دامادی به حساب بیاید.

نکات کلیدی و کوتاه

اگر درشت اندام هستید سعی کنید کت و شلوارساده و بدون طرح به تن کنید.

اساسا بستن دکمه های کت باعث می شود که شما کوچک تر از آن چیزی که هستید دیده شوید. (کت های دو دکمه دکمه بالا و کت های سه دکمه دکمه وسط)

بهترین مدل برای افراد چاق کت های سه دکمه اند.

اگر قد شما کوتاه است پیشنهاد ما به شما پوشیدن کت و شلوارهای راه راه است. سرمه ای راه راه بهترین انتخاب برای یک داماد خوشتیپ می باشد.

مطالب مرتبط:

1- ۹ رنگ کت و شلواری که باید در کمد خود داشته باشید

2- آقایان چگونه اکسسوری های مناسب خود را انتخاب کنند؟

3- دراپ کت و شلوار به چه معناست؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :