نرگس حسین زاده در
0

برای هر فصل کدام جنس کراوات مناسب است؟ + پیشنهاد خرید

برای هر فصل کدام جنس کراوات مناسب است؟ + پیشنهاد خرید

آیا تا به حال برای خرید کراوات به جنس آن توجه کرده‌اید یا همه کراوات‌هایی که تاکنون خریده‌اید از جنس ابریشم بوده است؟ باید بدانید کراوات‌ها با توجه به تغییر فصل‌ از پارچه و بافت‌های مختلف تهیه می‌شوند و انتخاب پارچه‌ مناسب فصل به خوش‌ پوش‌ شدن فرد کمک می‌کند. آقایان می‌توانند با توجه به سلیقه و شرایط محیطی و آب و هوا بنا به سلیقه و تغییرات فصلی، جنس کراوات خود را تغییر دهند. در این مقاله قصد داریم به معرفی جنس انواع کراوات متناسب با هر فصل بپردازیم. با چی بپوشم همراه باشید.

 

 

کراوات ابریشمی

همواره انواع ابریشم به عنوان گرانترین و لوکس ترین پارچه شناخته شده است. کراوات ابریشمی، در هر فصلی از سال با طرح و رنگ مناسب فصل مورد استفاده قرار می‌گیرد و هیچ وقت قدیمی نمی‌شود و می‌تواند با هر لباسی هماهنگ شود. به طور مثال در فصل‌های گرم بهتر است از رنگ های سردی مثل بنفش، آبی و در فصل‌های سرد از رنگ‌های گرم مثل قرمز و زرد استفاده کنید. همچنین از رنگ‌های خنثی برای هر چهار فصل می‌توان استفاده کرد.

برای هر فصل چه جنس کراوات مناسب است؟

کراوات پشمی

این جنس کراوات برای فصول سرد سال، مناسب است. برای پارچه پشمی کراوات از پارچه‌هایی با بافت ظریف و آستر نازک استفاده می‌شود تا به راحتی بتوان آن را گره زد. این نوع کروات معمولا با کت‌های پشمی نیمه رسمی بسیار زیبا می‌شوند.

برای هر فصل چه جنس کراوات مناسب است؟

 

 

کراوات کشمیر

عموما این بافت به عنوان بافتی از پشم شناخته می‌شود ولی در واقع این بافت از مو تشکیل شده است که به آن مشخصات منحصر به فردی نسبت به پشم گوسفند می‌دهد. کراوات‌هایی با این جنس برای فصل سرد سال مناسب است ولی به دلیل قیمت بالایی که دارند کمتر در میان افراد عادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کراوات‌ها معمولا بسیار زیبا هستند و منظم گره می‌خورد و بسیار شیک به نظر می‌رسند.

برای هر فصل چه جنس کراوات مناسب است؟

کراوات پنبه‌ای

الیاف پنبه‌ای در ایران نخی نام دارند. نخ پنبه‌ای از طریق بافندگی، به پارچه یا بافته‌های پنبه‌ای تبدیل می‌شوند. این جنس کراوات برای فصل گرم سال بسیار مناسب و به خاطر قیمت مناسب بسیار پرکاربرد است. این نوع کراوات معمولا با لباس رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای هر فصل چه جنس کراوات مناسب است؟

کراوات لینن

لینن به پارچه‌ کنفی هم معروف است و از پارچه های مناسب و زیبا مناسب فصل تابستان محسوب می‌شود. مرغوب‌تربن نوع این پارچه از ۷۰ درصد پنبه، ۱۰ درصد پلی استر و ۲۰ درصد ویسکوز تهیه شده است. این جنس کراوات فوق‌العاده سبک است و به همین خاطر طرفداران زیادی دارد.

برای هر فصل چه جنس کراوات مناسب است؟

 

 

کراوات بافتنی

کراوات‌هایی با این جنس به دلیل بافت درشت آن، باریک و با انتهای مربعی تولید می‌گردد. این نوع کراوات برای فصول بهار و تابستان مناسب است ولی بهتر است به خاطر وزن زیاد آن در روزهای خیلی گرم از آن‌ها استفاده نکنید. این جنس کراوات بهتر است با یک استایل اسپرت و نیمه رسمی مورد استفاده قرار گیرد.

برای هر فصل چه جنس کراوات مناسب است؟دیدگاه شما

س در تاریخ 24 سپتامبر 2021

کروات سرامیکی روهم مینوشتید چه فصلی ؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :