پاییز و سبک غیر رسمی لباس مردانه

کمد لباس‌های شما برای پاییز آماده است؟ اگر به دنبال لباس‌های جدید برای پاییز خود هستید و یا می‌خواهید تعدادی از لباس‌های قدیمی خود را جایگزین کنید، توصیه می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید. از بوت‌های مردانه چوکا تا پیراهن‌های فلانل چی بپوشم ده ضرورت کمد لباس مردانه پاییزی را برای شما تشریح خواهد کرد. 

۱- پیراهن دکمه‌دار آکسفورد

پیراهن‌های کلاسیک آکسفورد باید جزء جدایی ناپذیر کمد لباس شما باشد. رنگ سفید و آبی روشن این پیراهن‌ها برای محل کار و تعطیلات مناسب هستند. این پیراهن‌های مردانه هم با شلوارهای کتان و هم با شلوارهای پارچه‌ای قابل ست شدن هستند.

۲- کاپشن بادی مردانه 

چی بپوشم به شما پیشنهاد می‌کند حتما یک کاپشن بادی برای روزهای سرد پاییز و زمستان تهیه کنید. این کاپشن‌ها هم کاربردی هستند و هم در بین پالتوها و کاپشن‌های متنوع شما را گرمتر از همه نگه خواهند داشت.

۳- پیراهن هنلی

پیراهن‌های هنلی ناجی شما در روزهای سرد زمستان خواهند بود. انواع آستین بلند این پیراهن‌ها را می‌توانید به عنوان لایه زیرین پیراهن‌های مردانه فلانل و پشمی بپوشید.

۴- جین رنگ تیره

جین خام به پارچه‌ای گفته می‌شود که شسته نشده و رنگ آن به تیره‌ترین حد ممکن است. این پارچه‌ها پس از دوخت توسط عملیات مختلفی به صورت جین‌هایی که ما می‌شناسیم در می‌آیند. شلوارهای جین خام با گذشت زمان ظاهر بهتری پیدا می‌کنند. این شلوارها را نباید مانند دیگر شلوارهای جین زود به زود شست، اما اگر ضرورت داشت که شلوار را بشویید حتما قبل از شستن، شلوار را پشت و رو کنید. این شلوارهای تیره رنگ با بلیزرها به خوبی هماهنگ می‌شوند.

۵- کمربند قهوه‌ای

کمربند قهوه‌ای برای روزهای پاییزی و استایل اسپرت انتخاب بهتری نسبت به کمربند مشکی است.

۶- بوت چوکا

بوت چوکا دفیفا همان کفشی است که با همه لباس‌های کمد شما هماهنگی دارد. این بوت‌ها هم آنقدر رسمی هستند که برای پوشیدن با کت و شلوار مناسب به نظر می‌رسند و هم آنقدر غیر رسمی که با جین‌های تیره هم هماهنگ هستند.

۷- لباس‌های چهارخانه 

پیراهن‌های چهارخانه کاملا مناسب حال و هوای پاییز هستند. اگر هنوز هم جایی برای این پیراهن‌ها در کمد لباس هایتان باز نکرده‎اید به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید پیراهن چهارخانه با رنگ مورد علاقه خود وقت را تلف نکنید.

۸- پلیور یقه اسکی

پلیورهای یقه اسکی برای استایل لایه‌ای پاییز و زمستان کاملا مناسب هستند.

۹- شلوار کتان

شلوار کتان یک نوع شلوار کلاسیک مردانه است. مهم‌ترین مزیت این شلوارها این است که در موقعیت‌های گوناگون قابل استفاده هستند و می‌توان آن را با لباس‌های مختلف به تن کرد. البته تصمیم گیری در مورد اینکه چه کفشی را همراه آن بپوشیم معمولا یک چالش محسوب  می‌شود. این شلوار در رده لباس‌های نیمه رسمی قرار می‌گیرد.

۱۰- کت بلیزر

خرید کت بلیزر سرمه‌ای یا مشکی یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است. این کار را با انتخاب یک طرح که برای مناسبت‌های رسمی، نیمه‌رسمی و غیررسمی عالی و انعطاف‌پذیر باشد انجام دهید. برای کامل کردن ظاهر خود تنها نیاز است که کفش، پیراهن و شلوارهایی مناسب انتخاب کنید. به یاد داشته باشید مواردی را انتخاب کنید که متناسب با سبک و دوخت بلیزر شما باشند.

مطالب مرتبط:

۱- انواع مختلف کت مردانه

۲- آشنایی با اورکت مردانه

۳- اصول پوشیدن ژاکت مردانه

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

یه مرد شیک پوش در تاریخ 20 نوامبر 2017

چی بپوشم حرف نداری
ست لباس مردانه پاییزی به این خوبی ندیده بودم از کجا میشه خرید؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :