چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید

0

هاردی بازیگر موفق بریتانیایی هر چند در سال‌های اخیر پر کار بوده است و با بازی در فیلم‌های مهمی مثل شوالیه تاریکی برمی‌خیزد و نامزدی اسکار برای فیلم بازگشته از مرگ به ستاره تبدیل شده است اما استایل این بازیگر سرشناس نیز همیشه مورد توجه بوده است و با وجود این که قد متوسط و هیکل درشتی دارد خوش تیپ و جذاب است. در این مطلب می‌خواهیم به شما بگوییم که چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید. 

بیوگرافی تام هاردی

ادوارد توماس تام هاردی، تنها فرزند انی و ادوارد هاردی است. مادرش انی نقاش و پدرش ادوارد نویسندهٔ رمان بود. هاردی در سپتامبر ۱۹۹۸ وارد مرکز درام لندن شد. اولین موفقیت رسمی او به سال ۱۹۹۹ برمی‌گردد یعنی وقتی در یک مسابقه تلویزیونی به‌عنوان سوپر مدل برتر انتخاب شد. سال بعد توانست نقشی در سریال جوخه برادران به کارگردانی استیون اسپیلبرگ بدست آورد. اولین حضور هاردی در سینما با فیلم سقوط شاهین سیاه به کارگردانی ریدلی اسکات در سال ۲۰۱۱ رقم خورد.

هاردی برای حضور در سریال جوخه برادران تحصیل در درام سنتر لندن را نیمه کاره رها کرد. هاردی تا اواسط بیست سالگی‌اش با اعتیاد به کوکائین و الکل مبارزه کرد و در نهایت موفق هم شد و از سال ۲۰۰۳ دیگر به این مواد مخدر نزدیک نشد.

تام هاردی

لباس پوشیدن تام هاردی

1- استایل معمولی تام هاردی

رسیدن به استایل تام هاردی کار دشواری نیست چون راز خوش تیپی هاردی در سادگی و مرتب بودن اوست. به خصوص در لباس‌های کژوال و راحتی او همیشه همه چیز را به ساده‌ترین شکل انتخاب می‌کند. کفش راحتی با تی شرت ساده و پیراهن چهارخانه استایل معمولی تام هاردی را تشکیل می‌دهد.

چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید

2- استایل رسمی تام هاردی

ستاره هالیوود بودن مساوی است با حضور مکرر در فرش قرمز و آماده بودن برای آن. لباس‌های رسمی هاردی همیشه شیک هستند چون او کت و شلواری می پوشد که کاملا اندازه اوست و معمولا رنگ سرمه‌ای دارد که با چهره او هماهنگ است. پیراهن سفید و جلیقه هم اجزای ثابت استایل رسمی تام هاردی هستند.

چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید

3- کاپشن تام هاردی

تام به دلیل داشتن هیکل عضلانی و ریش بورش شهرت دارد. با این ویژگی‌ها، استایل شاخص تام شامل یک تی شرت و کاپشن چرمی است که بیشتر اوقات با آن دیده می‌شود، یک استایل راحتی هوشمندانه که شیک و مردانه نیز هست.

چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید

4- کفش‌های تام هاردی

هاردی معمولا کفش‌هایی می پوشد که با استایل ورزشی و البته قد متوسطش هم خوانی دارد. کفش‌های او معمولا حجیم و راحت هستند مثل بوت‌های بزرگ مشکی چرم.

5- کت و تی شرت هاردی

کت‌های تام راحت، حجیم و کوتاه هستند به طور که همراه با آن‌ها می‌تواند به راحتی به فعالیت‌های بدنی و بازیگری بپردازد. تی شرت‌های هاردی به دو دسته تقسیم می‌شوند یا کاملا رسمی و یا کاملا راحتی هستند که استایل خاص و بی نقص وی را می‌سازند.

چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تاکنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- چطور مثل جیمز دین افسانه‌ای لباس بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :