chadmin در
100,447

اگر زیاد عرق می‌کنید، فقط و فقط این رنگ لباس‌ها را بپوشید!

اگر زیاد عرق می‌کنید، فقط و فقط این رنگ لباس‌ها را بپوشید!

با فرا رسیدن فصول گرم سال واکنش طبیعی بدن در برابر گرما بیشتر می شود و در واقع سعی دارد خود را خنک کند. این مساله به ویژه برای افرادی که مستعد تعریق بیش از حد هستند، می تواند موضوعی چالش برانگیز باشد و لکه هایی را بر روی پیراهن و تیشرت آنها باقی بگذارد. در چنین شرایطی با استفاده از دئودورانت و پدهای ضد تعریق می توان به کاهش میزان تعریق و جلوگیری از ایجاد لکه بر روی لباس جلوگیری کرد. یکی دیگر از ترفندهای پنهان کردن لکه تعریق، انتخاب رنگ مناسب لباس است. اما چه رنگ هایی عرق را کمتر نشان می دهند؟

رنگ لباس که عرق را نشان نمی‌دهد

مشکی

رنگ های تیره مانند مشکی قادرند بخوبی لکه های عرق را پنهان کنند. اما همانطور که می دانید یک پیراهن مشکی رنگ همیشه برای پوشیدن در محل کار یا مهمانی مناسب نیست و برای داشتن ظاهری شیک تر و آراسته تر، بهتر است پیراهن مشکی خود را با یک کت و شلوار به رنگ خاکستری تیره یا یک شلوار زیتونی ست کنید. با این حال، نقطه ضعف پیراهن مشکی گرم شدن بیش از حد آن است. اما قادر است بخوبی چروک ها و لکه هایی مانند عرق را مخفی کند.

لباس

خاکستری زغالی

طیف های روشن خاکستری توانایی چندانی در مخفی کردن لکه های عرق ندارند. اما طیف های تیره این رنگ مانند خاکستری زغالی می توانند بخوبی انواع لکه از جمله لکه های عرق را مخفی کنند. این رنگ قدرت فوق العاده ای در پنهان کردن عرق دارد و در صورت تعریق، لکه های عرق به سختی بر روی آن قابل مشاهده خواهند بود.

لباس

سرمه ای

سرمه ای یک رنگ کلاسیک است که به سختی لکه های عرق را نشان می دهد. این رنگ مانند مشکی با رنگ های بسیاری ست می شود و برای افرادی که به رنگ های خیلی تیره مانند مشکی و زغالی علاقه ندارند، گزینه مناسبی است. می توانید یک پیراهن سرمه ای رنگ را با یک کت و شلوار پشمی مات ست کنید.

لباس

سفید

اگرچه رنگ های تیره بیش از سایر رنگ ها قادرند لکه های عرق را مخفی کنند، اما رنگ سفید از این قاعده مستثنی است و در مقایسه با بسیاری از رنگ ها قادر است لکه های عرق کمتری را نشان دهد. در صورتی که رنگ پیراهن شما سفید خالص باشد و فاقد هر گونه رنگ یا نشانه ای از رنگ باشد، در صورت مواجهه با عرق، تغییر رنگ نخواهد داد. لباس سفید تقریبا با هر رنگ لباسی مطابقت دارد. توصیه می کنیم در صورتی که قصد دارید پیراهن سفید بپوشید، به جای استفاده از ضدتعریق از دئودورانت استفاده کنید. زیرا ضد تعریق ها حاوی آلومینیوم هستند و لکه های زرد رنگ بر روی لباس شما برجای می گذارند.

لباس

لباس‌های رنگارنگ

لباس های رنگارنگ با طرح های شلوغ حواس بیننده را از لکه های موجود بر روی لباس پرت کرده و لکه های عرق را نیز بخوبی پنهان می کنند. با انتخاب یک لباس طرح دار مطابق مد روز، علاوه بر داشتن یک استایل شیک و امروزی می توانید لکه ها و کثیفی ها را نیز بخوبی پنهان کنید. لباس های طرح دار خصوصا لباس هایی که الگوهای تکرارشونده دارند، از جلب توجه لکه ها جلوگیری می کنند. توصیه می کنیم از پوشیدن لباس های طرح دار با رنگ های خیلی روشن خودداری کنید.

لباس

 

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :