بهراد در
0

لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد

لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد

همه مرد ها آدم های پس انداز گری هستن. این موضوع در لباس های ما هم جلوه می کنه. حتی اگه کلی داستان بخونید که باید برای درست لباس پوشیدن کمد لباستون رو از لباس های اضافی خالی کنید، باز هم یک سری لباس هست که حتی خجالتتون میاد کسی ببینه ولی بازهم نگهشون می دارید. به عبارتی تا وقتی برخی لباس ها کاملا پاره نشه، لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد. با چی بپوشم همراه باشید تا لیست این موارد رو بدونید.

1- ژاکت چرمی که دست دوم خریدید

هنوز سالمه، می دونم. یادت میاد وقتی همون کت یا ژاکت چرمی رو با 30 تومن خریدی و کلی با خودت فکر کردی که شبیه مارلون براندو شدی؟ کاملا اشتباه کردی. الان بیشتر شبیه معلم ذخیره جغرافیایی شدی که سعی داره همون دو نخ شوید روی سرش هم نیوفته. (مدام هم ماساژ میده موهاش رو) و هر لحظه که وقت میشه هم از گرمی هوا گلایه داره. خب شکست خوردی دیگه، بندازش دور.

2- پیراهن طرح داری که هیچ وقت نپوشیدی

در مورد دوم از لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد می رسیم به پیراهن طرح داری که هیچ وقت نپوشیدی. گل گلی، نوشته دار و یا پر از پرنده هستش؟ شرط می بندم وقتی تو مغازه پوشیدی، مغاز دار اون چنان گفت واااااو که گفتی تمومه، همین استایل رو خودم امسال مد می کنم ولی وقتی زمان عمل شد جا زدی. فکر کنم بیشتر بخاطر این باشه که می دونی وقتی دوستات ببینن احتمال داره با دو سناریو مواجه بشی.

  1. خیلی نا فرم وسط خیابون یا محل کار داد بزنن، پس این اون پیراهنه هستش. بعدش هم کلی بخندن.
  2. اصلا در چنین محل فرهنگی ای قابل بیان نیست.

3- کلاه تعطیلاتی که هنوز هم فکر می کنی یک روز به کار میاد

تو سواحل ترکیه و دبی خیلی شیک و کارامد هست و برای همین باید بمونه، درسته؟ چرنده، الان تو ایرانی و این چیز هایی که فرمودید کاربرد نداره. شاید 60 سال پیش کلاه باب بوده، ولی الان نه.

4- شلوار کادوی تولد 14 سالگیت

ماشالله قدت شده 180، وزن شده 90، تو خونه خودت زندگی می کنی (تنها) و پول آب و برق و گاز رو هم خودت میدی. پس چرا یک شلوار نمی گیری؟ اصلا گرون نیست. حداقل در برابر کتونی هایی که سالی یک بار پوشیده میشه و پیراهن هایی که اصلا پوشیده نمیشه، اون چنان گرون تر نیست و یا حتی کمتره.

لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد

5- ژیله متعلق به دوران پیش دانشگاهی

خاطرات نوستالژیک آره می دونم، به اسم درس خوندن می رفتی خونه دوستات و فیلم می دیدی، می رفتید اردوی مختلط و … نذار دهنم باز شه. نوستالژیک چیه اخه؟ همون موقع یک اشتباهی کردی، هنوز هم قبول نمی کنی؟

6- لباس ورزشی مدرسه

آره یادمه اون دوران یه تیم فوتبال بود و یه تو. بلند می شدی رو هوا شوت می کردی تموم بود. سوباسایی بودی برای خودت. الان اصلا دستت تو جا پای شلوارش میره؟ احساس تعلق خاطر داری؟ چرا کتاب های اون دوران رو نگه نداشتی؟ بلافاصله بعد امتحان می سوزوندیمشون، با این لباس ها هم همین کار رو بکن.

لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد

7- پیراهنی که الان دیگه کوچیکه و کتی که هنوز بزرگه

پیراهن کوچیک باعث میشه نافت بیوفته بیرون، وقتی نافت بیوفته بیرون و بری تو خیابون پلیس امنیت اخلاقی می گیردت و تو اعصاب خورد میشه و تهش اعدام میشی. همین الان پیشگیری کن و بندازش دور. در مورد کت ( مخصوصا توکسیدو ) هم باید گفت درسته که کت قدرتمندیه و خیلی به ظاهر آدم شخصیت میده ولی وقتی 12 سانت دور سینه کم داری و 8 سانت طول دست، خیلی مسخره میشه که بخوای ادامه بدی این بازی کثیف رو.

با این اوصاف میشه گفت تقریبا همه چیز جز لباس هایی هست که هیچ مردی دور نمی اندازد.

مطالب مرتبط:

1- پنج قانون اساسی لباس مردانه

2- انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

3- بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستاندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :