محمد رضا اهوارکی در
0

بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

یکی از مهمترین آیتم ها در پوشاک مردانه کفش است و همچنین متنوع ترین آن ها نیز شمرده می شود. از طرفی همه ساله با عرضه ی جدید کفش ها مشاهده می کنیم که مدل های بسیار زیباتر و شکیل تری وارد بازار می شوند. برای انتخاب این مدل ها کافیست یک سری اصول را رعایت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله چند مدل کفش پرطرفدار را به شما معرفی می کنیم.

۱- کفش آکسفورد

آکسفورد ها کفش هایی با پاشنه ی کوتاه، بندهایی نزدیک به هم و کف غیر لاستیکی هستند. بخاطر سادگی و استفاده‌شان در اکثر موقعیت ها معروف هستند و کفشی نیمه رسمی شمرده می شوند. رنگ مشکی آن بدون شک بهترین است ولی اگر از مشکی خسته شده اید رنگ قرمز مایل به قهوه ای آن هم تعریفی است. بهتر است آن را با شلوارهای رنگی راسته با رنگ های طبیعی تر بپوشید. جوراب های رنگ روشن نیز برای این کفش ها مناسب هستند.

بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

۲- کفش رکاب دار

کفش هایی بدون بند هستند که توسط یک یا دو چسب بسته می شوند. از پرطرفدارترین های دنیای مد هستند و مناسب برای عروسی ها و ملاقات های رسمی. هم با تیپ رسمی یعنی کت و شلوار می آیند و هم با شلوار جین. برای موقعیت هایی از دویدن و ورزش کردن گرفته تا قرار ملاقات های رسمی و مجالسی که به آن دعوت می شوید می توانید از آن ها استفاده کنید.

بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

۳- کفش کالج 

کفشی با پاشنه ی کم و تشکیل شده از چند تکه در قسمت جلویی. این کفش ها برای رفتن به دانشگاه و یا کارهای روزمره مناسب بودند و جزو کفش های رسمی محسوب نمی شدند. ولی خوشبختانه امروزه اینطور نیست. انواع طرح ها و رنگ های این کفش باعث شده تا با همه ی تیپ ها به خوبی ست شود. به دلیل چرمی بودنش به خوبی با شلوار پارچه ای ست می شود و بنابراین برای محیط کار نیز مناسب است.

مدل های چرم جیر هم از این کفش وجود دارد که مناسب تابستان هاست. در این مدلها باید رنگ های روشن تر را انتخاب کنید و آن را با شلوار رنگی یا جین و بلیزر بپوشید.

بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

۴- بدون بند

بعد از جنگ جهانی دوم ساخته شد و از همان زمان به عنوان مدلی غیررسمی به کار می رفت. تنها کفشی است که بدون جوراب ظاهر بهتری پیدا می کند. ولی برای موقعیت های رسمی باید آن را با جورابی تیره تر از رنگ آن ست کنید.

بهترین مدل‌های کفش مردانه برای بهار و تابستان

مطالب مرتبط:

۱- اصول انتخاب کفش ورزشی

۲- کفش ها از سر درون می گویند

۳- کفش های رسمی از واجبات تیپ آقایان

۴- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :