چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۱۹

توسط محمد رضا اهوارکی

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

همیشه شرایط غیر منتظره را باید پیش بینی کرد. فرض کنید شما برای یک مراسم رسمی یا یک قرار ملاقات تصمیم به پوشیدن کت و شلوار دارید و از طرفی هوا بارانی است و مجبورید بوت های زیبایتان را هم بپوشید. چه باید کرد؟ چاره ی کار چیست؟ در این مقاله قرار است چاره ی کار را باهم ببینیم. با ما همراه باشید.

انتخاب بهترین نوع بوت

اولا که همه ی بوت ها مثل هم نیستند و برند ها و طراحی ها متفاوت است. اگر قرار است یک تیپ رسمی داشته باشید ما به شما بوت های چرمی و کلاسیک را پیشنهاد می کنیم. رنگی کلاسیک و طراحی ای کاملا رسمی.

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

دلیل این امر آن است که به محض این که شلوار رسمی شما روی آن قرار بگیرد دیگر نمی توان تشخیص داد که ان یک بوت است یا یک جفت کفش رسمی ای که به طور روزمره استفاده می کنید.

دوما سعی کنید جنس بوت را طوری انتخاب کنید که در همه ی شرایط مناسب حال شما باشد و در روزهای بارانی آبی به داخل آن نفوذ نکند.

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

ساده بپوشید

همیشه وقتی کت و شلوار و بوت را قرار است ست کنید این را یادتان باشد:  ساده بپوش. همین که قرار است بوت مردانه را با کت و شلوار بپوشید خودش خیلی قضیه ی بزرگی است پس سعی نکنید با انتخاب رنگ های عجیب و یا مدل های عجیب آن را بولد کنید. سعی کنید به طبیعی ترین شکل ممکن بپوشید.

بوت های قهوه ای یا مشکی یا سرخ تیره پیشنهاد می شود و برای کت وشلوارتان هم به سراغ کلاسیک ها بروید و پیراهن سفید یا کراوات طوسی را با آن ها ست کنید.

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

مطالب مرتبط:

۱- روش نگهداری کیف های زنانه

۲- اصول پوشیدن صندل مردانه

۳- نحوه ی نگهداری کفش چرم

۴- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس ها

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است