چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

همیشه شرایط غیر منتظره را باید پیش بینی کرد. فرض کنید شما برای یک مراسم رسمی یا یک قرار ملاقات تصمیم به پوشیدن کت و شلوار دارید و از طرفی هوا بارانی است و مجبورید بوت های زیبایتان را هم بپوشید. چه باید کرد؟ چاره ی کار چیست؟ در این مقاله قرار است چاره ی کار را باهم ببینیم. با ما همراه باشید.

ad banner

انتخاب بهترین نوع بوت

اولا که همه ی بوت ها مثل هم نیستند و برند ها و طراحی ها متفاوت است. اگر قرار است یک تیپ رسمی داشته باشید ما به شما بوت های چرمی و کلاسیک را پیشنهاد می کنیم. رنگی کلاسیک و طراحی ای کاملا رسمی.

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

دلیل این امر آن است که به محض این که شلوار رسمی شما روی آن قرار بگیرد دیگر نمی توان تشخیص داد که ان یک بوت است یا یک جفت کفش رسمی ای که به طور روزمره استفاده می کنید.

دوما سعی کنید جنس بوت را طوری انتخاب کنید که در همه ی شرایط مناسب حال شما باشد و در روزهای بارانی آبی به داخل آن نفوذ نکند.

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

ساده بپوشید

همیشه وقتی کت و شلوار و بوت را قرار است ست کنید این را یادتان باشد:  ساده بپوش. همین که قرار است بوت مردانه را با کت و شلوار بپوشید خودش خیلی قضیه ی بزرگی است پس سعی نکنید با انتخاب رنگ های عجیب و یا مدل های عجیب آن را بولد کنید. سعی کنید به طبیعی ترین شکل ممکن بپوشید.

بوت های قهوه ای یا مشکی یا سرخ تیره پیشنهاد می شود و برای کت وشلوارتان هم به سراغ کلاسیک ها بروید و پیراهن سفید یا کراوات طوسی را با آن ها ست کنید.

چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟ چطوری کت و شلوار رو با بوت ست کنم؟

مطالب مرتبط:

۱- روش نگهداری کیف های زنانه

۲- اصول پوشیدن صندل مردانه

۳- نحوه ی نگهداری کفش چرم

۴- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس ها

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :