اصول پوشیدن صندل مردانه

پر مصرف ترین پوشاک آقایان در تابستان همین صندل می تواند باشد. چراکه از خرید های روزمره از بقالی سر کوچه تا راحتی در مسافرت و به پا کردن آن در اکثر موارد برای ما کاربرد دارد. در این مقاله قرار است به اصول پوشیدن صندل مردانه بپردازیم. با ما همراه باشید.

ad banner

صندل چرمی چیست؟

سبک ترین نوع صندل همین صندل های چرمی هستند و بهترین گزینه برای خنک نگاه داشتن پای شما در گرمای تابستان. از طرفی قابل تنفس ترین اکسسوری پا را می توان همین صندل های چرم نام برد که برای پای شما بسیار مناسب هستند. فایده ی دیگر آن ها قابل حمل بودن و جمع وجور بودن آن هاست و به لطف فشن و مد صندل های چرمی جدید با ظاهری زیبا انتخاب را نیز برای ما آسان تر کرده اند.

اصول پوشیدن صندل مردانه

چگونه صندل را بپوشیم؟

یکی از راه های تابستانه برای ست کردن صندل پوشیدن ان با شلوار های رنگی کتان است. تیشرت در تابستان بهترین انتخاب شما می تواند باشد پس در ست کردن آن با شلوار رنگی تلاش کنید. یک صندل طوسی با شلوار رنگ روشن مثل آبی آسمانی و تیشرت راه راه بهترین گزینه است. طوسی قابل جایگزین شدن با قهوه ای سوخته و مشکی نیز هست. به جای تیشرت استفاده از جلیقه نیز می تواند جالب باشد چراکه جلیقه از فانتزی ترین و زیباترین پوشاک تابستانه نیز هست.

اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه

از دیگر راه ها که در مسافرت خیلی به داد شما می رسد پوشیدن شلوارک های بلند و پیراهن است. در انتخاب رنگ های شاد برای این استایل خیلی دقت کنید. صندل های قهوه ایتان را با شلوارک سفید و تیشرت یا پراهن قرمز ست کنید و ببنید که چه عکس های زیبایی برای اینستاگرامتان خواهید گرفت.

اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه

چند پیشنهاد تیم چی بپوشم برای انتخاب صندل ها:

اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه اصول پوشیدن صندل مردانه
اصول پوشیدن صندل مردانه

مطالب مرتبط:

1- نحوه ی نگهداری کفش چرم

2- چه کفشی بپوشم؟

3- ست کردن کفش پاشنه کوتاه مجلسی و لباس مجلسی

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :