بهراد در
0

چه کفشی بپوشم؟

چه کفشی بپوشم؟

اگه سوال چه کفشی بپوشم تا حالا حتی برای یکبار هم توی ذهنتون بوده باید بدونید که جای درستی اومدید. خیلی از ما وقتی می خواهیم بیرون بریم، بیشتر به لباسمون توجه داریم و وقتی به کفش پوشیدن میرسیم هر چیزی که جلومون ظاهر میشه رو می پوشیم ولی یک سوال مهم تر اینه که “چه کفشی بپوشم”، چرا که یک کفش بد میتونه تمام آرزوهاتون رو خراب کنه. با چی بپوشم همراه باشید تا جواب سوالتون رو بگیرید.

مسلما برای شما هم پیش اومده که یکی رو دیدی که کت و شلوار خیلی شیکی پوشیده و خیلی هم خوشتیپ بنظر میاد ولی وقتی یه نظر به کفشش میندازید، کلا نظرون راجب شخص عوض میشه و فکر میکنید که حتما کت و شلوار طرف تاناکورایی هستش. برعکسشم درسته و یک کفش خوب میتونه خیلی ظاهرتون رو ارتقا بده.

1- کفش جلو صاف نپوشید

اگه بهترین لباست رو پوشیدی و تو خیابون کسی نگات هم نمیکنه، اگه هیچکدوم از دوستات نمیخوان باهات قدم بزنن و حتی اگه با وامت مخالفت شده، همگی تقصیر کفشته. باهاش چیکار کنی؟ آتیش بزن و هیچ اثری ازش باقی نذار. حتی یک دلیل هم برای پوشیدن این کفشا وجود نداره. اخه مگه همه انگشتای پات همه یک اندازن؟ بخدا نیستن. اگه بازم اصرار دارید ک اینجور کفشا رو بپوشی باید بهتون بگم که از نظر مد و لباس در قرن 21، کفش شما زشت و بی ریخته. والسلام

چه کفشی بپوشم

2- یک کفش را دوبار نخر

خیلی خب باشه. اگه کفشت خیلی راحته و خیلی توش احساس راحتی می کنی و چند دست کفش دیگه داری، من کی باشم بگم نخر ولی اگه همین یکدست رو داری و حالا بعد چندبار پوشیدن فهمیدی که کفش آرزوهات رو پیدا کردی، هیچ عقل سلیمی بهت نمیگه کارت درسته. تو تا فردا بیا بگو این کفش تازست و با قبلی فرق میکنه، کسی باورش میشه؟ نه. حتی متفاوت بودن رنگ هم کمکی نمیکنه. اگه هم استدلالت اینه که تو فیلم های هالیوودی نشون میده که طرف 100 دست از یک لباس و کفش داره، متاسفانه باید بهت بگم اون فیلمه و واقعیت نداره. میدونم شوکه شدی.

3- کفش با کف پلاستیکی نپوش

کفش های پلاستیکی نه دووم دارند و نه شیکی کفش های چرم رو و نه اون صدای نازی که موقع راه رفتن با کفش چرم به گوش میرسه. اگه واقعا این سوال تو ذهنته که چه کفشی بپوشم و داری این مقاله رو میخونی، امیدوام منظورت نباشه من بین چند تا کفش 100 تومنی بهتون کمک کنم. البته یک سری افراد منظقی هم هستند و میگن چون در منطقه ما بارون زیاده و کفش چرم دست دوز، آب داخلش نفوذ میکنه. در جواب این عزیزان متشخص هم میگیم که برا بیرون یک چکمه بپوش و داخل در بیار، البته اگه  شیک پوشی و با جذبه بودن (و کلا هر چیزی که ممکنه شما رو متقاعد کنه) براتون مهمه.

چه کفشی بپوشم

4- کفش های معمولی بپوشید

همین اول کار دنبال کفش هایی نباشید که رنگ ترکیبی دارند و چند تکه هستن، بلکه کفش های ساده ای بپوشید که دارای شخصیت هستن. نمیگم کفش هایی که نقش و نگار دارند و یا چند رنگی اند، بد هستن ولی پوشیدنشون و بعبارتی ست کردنشون خیلی سخت تره. پس الان اون کفش رو در بیار و بهت قول میدم بعدا خیلی بیشتر بهت میان.

مطالب مرتبط:

1- کفش مناسب پاهای بزرگ و کوچک

2- راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه

3- ۱۰ مدل کفش رسمی مردانه که باید داشته باشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :