chadmin در
0

راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه

راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه

راهنمای آراستگی برای شما که طرفدار پوشیدن کفش مردانه هستید و برایتان فرقی هم نمی‌کند که آن را با شلوار جین هماهنگ ‌کنید یا شلوار پارچه‌ای یا شما که کفش کتانی را فارغ از اینکه در یک قرار رسمی حاضر شده‌اید یا یک ملاقات دوستانه می‌پوشید، بله شما؛ روی سخن ما دقیقا با خود شماست. از این جهت که هرگاه وارد فروشگاه می‌شوید تا یک جفت کفش خریداری کنید باید دقیقا بدانید که چه چیزی می‌خواهید. راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه را در این مقاله بخوانید. 

رنگ کفش مردانه

شاید در نگاه اول خرید یک جفت کفش مردانه مساله چندان پیچیده‌ای نباشد اما بدون شک دانستن یکسری نکات در هنگام خرید می‌تواند تا حدود زیادی به شما در انتخاب و خرید مناسب و معقول کمک زیادی کند.

وجود کفش‌های مختلف در رنگ‌های متفاوت و متنوع منجر می‌گردد هر فرد در انتخاب کفش محدوده وسیعی از رنگ را پیش روی خود داشته باشد؛ در اینجا با احترام به سلیقه‌های مختلف مختصری راجع به انتخاب صحیح و مطابق با نیاز روز رنگ کفش آورده شده است.

رنگ کفش مردانه

کدام رنگ کفش مردانه مناسب است؟

۱- سه رنگ مشکی، قهوه ای و زرشکی تیره رنگ های سنگین و کلاسیک در کفش‌های مردانه به حساب می آید.

۲- کفش مشکی را با شلوار مشکی، سرمه ای، آبی و طوسی بپوشید.

۳- کفش مردانه قهوه‌ای با شلوار قهوه ای، کرم، طوسی و یشمی بسیار شیک و هماهنگ است، رنگ‌‎های قهوه‌ای با توجه تنوعی که دارند در مواردی نیز با سرمه‌ای و طوسی نیز قابل استفاده خواهد بود.

رنگ کفش مردانه

۴- رنگ‌های زرشکی تیره و در کلا کفش‌های چرم در محدوده رنگ‌های قرمز با توجه به رنگ منحصر به فردی که دارند با سطح وسیعی از رنگ‌ها ست می‌شوند.

۵- کفش‌های چند رنگ برای استفاده در روزهای تعطیل و یا جهت استفاده در مراسم خاص که در روز های گرم و آفتابی مناسب است این در حالی است که استفاده از این مدل کفش مردانه با کت و شلوار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

مطلب مرتبط: 

۱- آقایون خوش تیپ! می دونید کفش مناسب شما چیه؟

۲- راهنمای انتخاب رنگ کفش مردانه

۳- ۷ مدل صندل مردانه برای تابستان امسال

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 20 آوریل 2017

عالی بود چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :