محمد رضا اهوارکی در
0

با کت و شلوار خوب دیده شوید

با کت و شلوار خوب دیده شوید

پوشیدن کت و شلوار به تنهایی تیپ شما را زیبا نمی کند. اصولی برای انتخاب و نحوه پوشیدن آن وجود دارد که روی تیپ شما تاثیر زیادی می گذارد. در این زمینه ۱۰ نکته آماده کرده ایم که در این مقاله تقدیم شما می کنیم. با ما همراه باشید.

با کت و شلوار خوب دیده شوید - قسمت اول

۱- از امروز به فکر موارد ضروری ماه بعدتان باشید

بله درست است. شما باید همیشه یک دست لباس مناسب هر موقعیتی به صورت آماده و ست شده در کمد لباس ها داشته باشید. یک دست کت و شلوار رسمی و غیررسمی، پیراهن، کفش و اینگونه موارد به صورت ست شده از قبل آماده باشند.

۲- به موقع حاضر شوید

اگر در یک مهمانی میزبان هستید:‌ ۵ تا ۱۰ دقیقه زودتر و اگر جایی را رزورو نکرده اید ۱۵ الی ۲۰ دقیقه زودتر در مکان حاضر باشید.

اگر مهمان هستید: به موقع حاضر شوید. حتی اگر قرار است ماشین را جایی پارک کرده و پیاده تا مقصد بروید این کار را انجام دهید و به موقع برسید.

با کت و شلوار خوب دیده شوید - قسمت اول

۳- کاری کنید ساعت مچی تان دیده شود

برای مهمانی های رسمی و کاری حتما یک ساعت مچی رسمی به دست کنید و در موقعیت های مختلف سعی کنید آن را نشان دهید. مثلا موقع عکس انداختن، موقع دست دادن با دیگران و امضا کردن و …

۴- با هر ارتقا شغلی کیف کاریتان را تعویض کنید

کیف شما همه ی آن چیزی که برای حرفه ای نشان دادن شما نیاز است را دارد. پس اگر مسوولیت جدیدی به شما واگذار می شود باید کیف کاری‌تان را هم با آن ارتقا دهید. اگر ارتقا شغلی نداشتید هم میانگین هر ۵ سال باید کیف کاری‌تان را عوض کنید.

۵- کت و شلوارتان را هر ۴۸ ساعت کاری به خشکشویی ببرید 

این یک حقیقت درباره ی لباس هایتان است. در غیر این صورت لکه ها روی لباس تثبیت می شوند. با این حساب شما در سال ۲ یا ۳ بار باید کت و شلوارتان را به خشک شویی ببرید. همیشه به دنبال لکه ها بگردید. اگر لکه ای پیدا کردید حتما در جهت تمیز کردن آن اقدام کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه بدون کت و شلوار خوشتیپ به نظر برسیم؟

2- رعایت این ۵ نکته حین پوشیدن کت و شلوار الزامیست

3- سه مدل کت و شلواری که هر مردی باید داشته باشددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :