کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

کانیه اومری وست یک رپر، ترانه‌سرا و طراح مد آمریکایی است. وست در شیکاگو بزرگ شده و نخستین بار با آهنگسازی در اوایل دهه ۲۰۰۰ شناخته شد و پس از آن آلبوم های متعددی در زمینه موسیقی رپ منتشر کرد. وست یکی از تحسین ‌شده‌ترین خوانندگان رپ قرب بیست و یک است  و با فروش بیش از ۳۲ میلیون آلبوم و ۱۰۰ میلیون دانلود دیجیتال، یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان تاریخ است که موفق به دریافت ۲۱ جایزه گرمی شده است. کانیه وست که در آستانه چهل سالگی قرار دارد در زمینه مد هم فعالیت دارد و استایل خاص و متفاوتی دارد که در این مقاله به بررسی تیپ وی می‌پردازیم. کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

تیپ کانیه وست

کانیه وست شاید در حال حاضر از دیدگاه مردم محبوبت عمومی نداشته باشد اما در تیپ و استایل خود جدی است و مشخص است که درک درستی از مد و فشن مردانه دارد. او می‌گوید “من برای تحت تاثیر قرار دادن خودم لباس می‌پوشم”  او استانداردهای بالایی در لباس پوشیدن دارد و لباس‌های گرانقیمت‌اش شاید تقلید کردن از او را کمی دشوار کند اما می‌توان ایده‌های خوبی از تیپ وی گرفت. او امتحان کردن چیزهای تازه را دوست دارد و تیپ وی ترکیبی از استایل لاکچری و استایل راحتی و عامه پسند است. رنگ غالب لباس‌های کانیه وست مشکی و تیره و رنگ‌های خنثی است و معمولا از تعداد محدودی لباس برای ساختن استایل خود استفاده می‌کند.

کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

 

کفش‌های کانیه وست

کفش‌های کلاسیک را می‌توان به دفعات در استایل کانیه وست دید، مثل بوت‌های تیمبرلند که بخشی از استایل راحتی وی هستند و یا کفش‌های اسپرت از برندهای خاص.

کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

 

لباس‌های راحتی کانیه وست

کانیه در روی هم پوشیدن لباس‌ها مهارت زیادی دارد و لایه‌های لباس او معمولا شامل یک هودی خاکستری با ژاکت چرم یا مدل‌های دیگر کاپشن است. لباس دیگری که او به دفعات در استایل راحتی خود پوشیده است پیراهن مردانه جین است.

کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

 

لباس‌های رسمی کانیه وست

لازمه مشهور بودن حضور در مراسم مختلف است و حضور در این مراسم باید با لباس‌های رسمی و کت و شلوار انجام شود. کت و شلوار مشکی یا سرمه‌ای و ترکیب آن با بلوز و پیراهن رسمی روش معمول وست برای تیپ‌های رسمی است.

کانیه وست چگونه لباس می‌پوشد؟

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تاکنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- چطور مثل جیمز دین افسانه ای لباس بپوشی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :