محمد رضا اهوارکی در
0

کفش ها از سر درون می گویند!

کفش ها از سر درون می گویند!

حتما این اصطلاح را زیاد شنیده اید:‌ “شما می توانید خیلی چیزها درباره ی یک مرد با توجه به کفش هایش حدس بزنید”. بله درست است. این قضیه واقعیت دارد. کفش ما گویای خیلی از مسایل است که شاید تاکنون به آن توجه نمی کردید. کفش ها از سر درون می گویند! با ما تا برملا کردن آن همراه باشید. 

بوت های بیابانی

این مدل کفش ها را آقایان ریلکس و اهل تفریحات به پا می کنند و سعی می کنند آخر هفته ها را به فوتبال، غذا خوردن با دوستان در طبیعت و از این قبیل کارها بپردازند. با این کفش نشان می دهید که می خواهید هوشمند به نظر برسید ولی از طرفی تیپ خیلی رسمی را نیز کنار زده اید و به دنبال تیپی بین رسمی و غیررسمی و کلاسیک هستید. با این کفش ها معمولا شلوار جین تنگ تیره می پوشند و یک پیراهن غیر رسمی و یک بافتنی  زیبا.

کفش ها از سر درون می گویند!

کفش کالج

کسانی که این مدل کفش را می پوشند می خواهند حتی در شرایط سخت زندگی هم سرزنده و شاد به نظر برسند. این مدل ها با همه چیز از یک دست کت شلوار آبی گرفته تا شلوار جین می آیند. مدرنیته ی خاصی به تیپ شما می دهند و شما را از اطرافیانتان متمایز می کنند.

کفش ها از سر درون می گویند!

بوت های چلسی

افرادی که این بوت را به پا می کنند افرادی باهوش هستند و علاقه ی زیادی به تراشیدن صورت برای موقعیت های مختلفی که به آن دعوتند دارند. از اواسط قرن ۲۰م مد شده است و همچنان نیز روی بورس است. هیچ تیپی زیباتر از یک جفت بوت چلسی و شلوار جین و تیشرت سفید و ژاکت مشکی چرمی نیست.

کفش ها از سر درون می گویند!

کتانی 

افرادی که از کتانی استفاده می کنند به دو دسته تقسیم می شوند: افرادی که این کفش را برای تفریحات آخر هفته می پوشند و کسانی که در طول هفته برای رفتن به محل کار آن را می پوشند. گروه اول افرادی بسیار اجتماعی و اهل دل هستند و دوستان زیادی دارند. دسته ی دوم افرادی خلاق هستند مانند مهندسان و برنامه نویسان و یا گرافیست ها. در زمان بیکاریشان به کافه می روند یا روزنامه می خوانند و یا مسابقات و موزه ها را دنبال می کنند. این افراد شلوار جین تنگ به همراه تیشرت و بلیزر را با کتانی شان ست می کنند.

کفش ها از سر درون می گویند!

کفش های بدون بند

شاید هم طرفدار کفش کالج باشید و هم طرفدار کتانی، در این صورت حتما کفش های تخت بدون بند را نیز می پسندید. پوشیدن آن با یک شلوار رنگی و پیراهن آبی و یا کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید تفاوت چندانی ندارد.

کفش ها از سر درون می گویند!

مطالب مرتبط:

1- چگونه از کفش هایم نگهداری کنم؟

2- آشنایی با بوت مردانه

3- ۳ راه انتخاب بوت مناسب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :