محمد رضا اهوارکی در
0

آشنایی با بوت مردانه

آشنایی با بوت مردانه

بوت علاوه بر خاصیت گرم کردن پا در فصول سرد خاصیت زیباتر کردن تیپ شما را نیز دارد. در مقاله های اخیر به ست کردن آن با کت و شلوار هم اشاره ای شده است که نشان دهنده ی ارزش بالای این پوشش مخصوص پاست. در این مقاله به بررسی جزیی تر و اصولی تر بوت و روش های پوشیدن آن می پردازیم.

بوت چلسی

بوت هایی فوق العاده زیبا و متنوع که شروع شان از کفپوش بودن برای زارعان و کشاورزان بود و حالا به بوت پر استفاده در شهرهای چلسی و میلان تبدیل شده اند. در انتخاب این بوت اول از همه به دنبال چرمی بودن آن باشید و سپس مدل آن.

بوت چلسی را با جین تنگ و ژاکت یا بافت ست کنید و برای تکمیل کردن تیپ تان کلاه نمدی نیز به سر کنید. راه دیگر ست کردن آن با شلوار مشکی تنگ است به صورتی که پاچه ی شلوار روی کفش را بپوشاند. یک پیراهن و بافت یقه هفتی را با آن ست کنید و یک اورکت روی آن برای زمستان بپوشید.

بوت کوهنوردی

این بوت های چرمی زیبا یک تیپ خوش استایل و خوش هیکل به شما می دهند. نیمرخ زیبای آن ها نشانگر همه چیز است و هیچ وقت این مدل ها را از مد نمی اندازد.

جین های فاق بلند و پالتوهای بلند یقه شالی متناسب برای تیپ زدن با این مدل بوت هستند البته اگر بوت را قهوه ای و پالتو را خاکستری انتخاب کنید.

بوت چرمی

از مدرن ترین انتخاب های شما همین بوت های چرمی می توانند باشند. از همه نظر بهتری گزینه برای فصول سرد پاییز و زمستان هستند و برای پوشیدن شان فقط باید به شلوارتان توجه زیادی بکنید. طول شلوار باید طوری باشد که روی کفش را بپوشاند.

یک کت و شلوار طوسی را با یک جفت بوت چرمی قهوه ای ست کنید.

آشنایی با بوت مردانه

بوت دربی (‌نمدی)

این بوت ها انتخاب های شما را برای پوشاک دیگر زیاد می کنند و دست شما را باز می گذارند. مدل های چلسی و کوهنوردی بیشتر جنبه ی چرمی دارند ولی در این بوت ها چرم جیر را مشاهده می کنیم. رنگ های خاکستری، خاکستری مایل به قهوه ای، مشکی و خاکی برای انتخاب این بوت ها مناسب است.

این بوت ها را با بافت های چرمی و نخی و شلوار رنگی های تنگ بپوشید تا تیپتان شبیه بازیگران هالیوود شود. از طرفی پیراهن سفید به همراه بافت خاکستری و اورکت زغالی و شال گردن کرم و شلوار قهوه ای و بوت دربی خاکستری بهترین گزینه برای تیپ زدن هستند.

مطالب مرتبط:

1- ۳ راه انتخاب بوت مناسب

2- چگونه کت و شلوار را با بوت ست کنم؟

3- معرفی ۶ مدل بوت رسمی مردانهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :