در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

0

هر سنی شرایط خاصی را برای لباس پوشیدن می طلبد و لازم است که با گذر زمان باید خود را با شرایط سنی جدید وفق دهید و لباس‌هایی بپوشید که مناسب سن و شخصیت شما باشد. کیف هم یکی از مهم ترین اجزای استایل است و باید مناسب سن و سال انتخاب شود. این مقاله را بخوانید تا بدانید در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

دهه بیست

خانم‌های بیست تا سی ساله محدودیت چندانی در انتخاب کیف ندارند و می‌توانند هر مدلی را چه اسپرت چه مجلسی یا ساده انتخاب کنند. کیف‌های دستی کوچک در این دوره اهمیت بیشتری دارند و مناسب دورهمی‌های دوستانه و کاری هستند به ویژه مدل‌هایی که جزئیاتی هم دارند و چندان ساده نیستند.

در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

دهه سی

در این دهه که آغاز بزرگسالی و پیشرفت‌های کاری محسوب می شود خانم ها مسوولیت های بیشتری هم دارند و لازم است که از کیف های کلاسیک نسبتا بزرگ دوشی یا دستی که نیازهای آن‌ها را برطرف کند استفاده کنند.

در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

دهه چهل

خانم‌های بین چهل تا پنجاه سال در دوره اوج شکوفایی فعالیت‌های کاری و مشغولیت‌های خانوادگی هستند و مانند دهه قبل می‌توانند از کیف‌های بزرگ استفاده کنند اما به جای مدل‌های کلاسیک مدل‌های ساده تر بیشتر توصیه می‌شود.

در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

دهه پنجاه

این دوران زمانی است که شما به قله های موفقیت کاری و خانوادگی رسیده‌اید پس به یک کیف کابردی که وزن زیادی ندارد و نیازهای شما را نیز برطرف می‌کند مثل یک کیف دوشی کوچک احتیاج خواهید داشت.

در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

دهه شصت

شصت تا هفتاد سالگی دوران استراحت و بازنشستگی و سفر است. پس شما به یک کیف بزرگ مناسب گردش و مسافرت احتیاج پیدا خواهید کرد.

در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

دهه هفتاد

پس از هفتاد سالگی دوران زیبای سالمندی آغاز می شود. در این دوران شما می‌توانید از کیف‌هایی با طرح‌های سنتی و زیبا که دارای هویت هستند و مناسب مادر بزرگ‌های مهربان هستند استفاده کنید.

در هر سنی چه کیفی نیاز دارید؟

مطالب مرتبط:

1- خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می پوشند؟

2- کیف های ضروری برای پاییز

3- چطور آویز چرمی کیف بسازید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :