محمد رضا اهوارکی در
0

اصول پوشیدن ژاکت مردانه

اصول پوشیدن ژاکت مردانه

از خصوصیات ژاکت های مردانه هرچه بگوییم کم گفته ایم. راحت، گرم و نرم و آرامش بخش هستند. اما پوشیدن و نگهداری از ژاکت مردانه یک سری اصول خاص دارد؛ در این مقاله با ما همراه باشید.

single_content ad banner

چند توصیه

  • از خریدن مدل های گشاد و بگی آن خودداری کنید.
  • ژاکت ها باید در قسمت کمر تنگ تر انتخاب شوند.
  • پشم خالص یا ترکیب نخ و پشم از بهترین انتخاب های شما می توانند باشند.

ژاکت مردانه بافت درشت

بافت درشت در دو مدل بافت کابلی و بافت تنیده شده عرضه می شود و معمولا بلند تر هستند. توجه کنید که این ژاکت ها باید دکمه های درشت داشته باشند که به راحتی بسته شوند. از آنجایی که با پیراهن ها به راحتی ست می شوند جزو مدل های مدرن هستند. در انتخاب رنگ دقت کنید، به دنبال رنگ های زیتونی و خاکستری باشید.

اصول پوشیدن ژاکت مردانه

ژاکت مردانه بافت ریز

بهترین راه برای لایه ای لباس پوشیدن ژاکت های مردانه با بافت ریز هستند. به راحتی قابل ست شدن هستند و رایج ترین مدل آن ها یقه هفتی ها هستند. آن ها را ساده و معمولی بپوشید. می توانید آن ها را از روی یک تیشرت یقه باز به تن کنید و شلوار رنگی.

اصول پوشیدن ژاکت مردانه

ژاکت مردانه لاکچری

اگر همیشه به دنبال جنس های مرغوب و عالی هستید باید این را با زبان لباس هایتان بیان کنید. به دنبال بافت های کشمیری یقه شالی باشید. این جنس به نوعی لاکچری بودن را به تیپ شما می افزاید. بهترین انتخاب شما برای محیط کار یک بافت کشمیری زیتونی است. آن را با پیراهن طرح دار هندسی با همان خانواده ی رنگ ست کنید و به همراه آن شلوار رنگی و کفش کالج بپوشید. آن وقت است که تغییر را در تیپ خود حس می کنید.

اصول پوشیدن ژاکت مردانه

مطالب مرتبط:

۱- روش های نگهداری از پلیور و بافتنی

۲- چگونه بافتنی ها را تا کنیم؟

۳- جامع ترین راهنمای انتخاب پوشاک زمستانه

۴- کت تک مردانه و چند ست شیک برای تمام فصول سال

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :