محمد رضا اهوارکی در
0

این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید

این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید

تیپ محل کار از جمله تیپ هایی است که نیاز به صرف زمان و انرژی برای بهتر شدن دارد و از آن جایی که باید تیپی انتخاب شود که در آن هم از آیتم های رسمی و هم غیررسمی استفاده شود، قابل شخصی سازی است و می توانید تنوع زیادی در آن بدهید. این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید. 

یکی از جنس هایی که شاید پوشیدن آن در تابستان و فصول گرم برایتان عجیب باشد جنس پشمی است. آقایان با خود می اندیشند که این جنس مخصوص روزهای سرد زمستان است و وظیقه اش این است که ما را گرم نگاه دارد. درست است ولی این جنس مناسب فصل های گرم نیز هست. در گرما جنس پشمی وظیفه جلوگیری از چسبیدن عرق به بدن شما را دارد  و به نوعی عرق گیر محسوب می شود.

۱- مدل شلوار مردانه – شلوار سرمه ای

شلوارهای سرمه ای رنگ به نوعی نشان دهنده بکار بردن زنگ های تیره در تیپ شما هستند و ست کردن آن ها در تیپ تابستانی کمی دشوار است. ولی نگران زیادی گرم کردن بدنتان توسط آن ها نباشید. این شلوارها به راحتی با لباس های راه راه بنفش یا آبی کمرنگ و کفش های قرمز خونی و بلیزرهای شطرنجی بزرگ ست می شوند.

این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید

۲- مدل شلوار مردانه – شلوار های خاکستری

چه کسی گفته است که شلواری که در تابستان می پوشید باید تک رنگ و روشن باشد؟ این شلوار پشمی خاکستری با طرح چشم پرنده ای یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. به دلیل به کار بردن رنگ خاکستری تیره و روشن در این شلوارها شما قادر خواهید بود آن را با هر رنگ لباسی ست کنید. اضافه کردن بلیزر آبی رنگ به جذابیت این تیپ می افزاید.

این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید

۳- مدل شلوار مردانه – شلوارهای طرح دار

همانطور که در بالا ذکر کردیم جنس های پشمی ای هم وجود دارد که فقط مخصوص گرم نگاه داشتن بدن شما نیست. پشم های استوایی از جمله پشم هایی هستند که منافذ درون آن ها برای قابلیت تنفس بیشتری دارند. این موجب می شود که بدن شما در گرمای زیاد عرق نکند و یا عرق های بدنتان جذب لباس شوند. آن ها را با پیراهن های شطرنجی آبی کمرنگ ست کنید و از تیپ محل کار خودتان لذت ببرید.

این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید

۴- مدل شلوار مردانه – شلوارهای کتان آبی روشن

وقتی روزهای گرم تابستان از راه می رسد اولین انتخابی که به ذهن آقایان می رسد انتخاب لباس های کتان است. اما چه کسی حوصله برطرف کردن چروک های شلوار کتان را دارد؟ راه حلی که پیش روی شماست انتخاب شلوارهای کتان-پشمی است. بهترین و ضد چروک ترین جنس شلوار برای شما همین خواهد بود. آن را با یک پولوشرت یا پیراهن سفید ست کنید و سعی کنید کفش را بدون جوراب بپوشید. یکی از غیر رسمی ترین تیپ های محل کار شما همین تیپ خواهد بود. با این تیپ شما به هیچ وجه احساس گرما نخواهید کرد و در عین حال خوشتیپ خواهید ماند.

این 4 مدل شلوار مردانه در محل کار بپوشید

مطالب مرتبط:

۱- ۵ راه حل برای داشتن تیپ غیررسمی در محل کار

۲- در محل کار خوشتیپ باشید

۳- پوشیدن لباس بافتنی در محل کار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :