محمد رضا اهوارکی در
0

5 راه حل برای داشتن تیپ غیر رسمی در محل کار

5 راه حل برای داشتن تیپ غیر رسمی در محل کار

قرار نیست تیپ مطلوب ما همیشه تیپ رسمی باشد و با آن خوشتیپ به نظر برسیم. در این مقاله می خواهیم ۵ ترفند ساده ولی کاربردی را به شما بگوییم که با آن ها به راحتی هرچه تمام تر با هر تیپ غیر رسمی ای که داشته باشید خوشتیپ به نظر می رسید. کافیست اعتماد به نفس داشته باشید و اصولی لباس بپوشید. با ما همراه باشید تا این ترفند ها را با هم بشناسیم.

  1. بلیزر را در محل کار به همراه پیراهن دکمه دار بپوشید و دکمه بالای پیراهن را باز بگذارید. شلوار پنبه ای یا کتان سبک در تابستان و مخملی در زمستان و شلوار جین برای همه فصول به تن کنید. این تیپ را با اعتماد به نفس به تن کنید و از آن لذت ببرید.
  2. اگر بلیزر آبی تک رنگ یا با طرح های ساده به تن کرده اید باید پیراهنی که همراه آن می پوشید شطرنجی باشد مانند تصویر زیر.
  3. به همراه کت تک ها یا بلیزر هایی با طرح چهارخانه درشت ، پیراهن های تک رنگ کرباسی یا سفید رنگ به تن کنید.5 راه حل برای داشتن تیپ غیر رسمی در محل کار
  4. در تیپ غیر رسمی برای محل کار پوشیدن بلیزر به همراه کراوات و یا ساسبند به معنی این است که شما در تیپ زدن مقرراتی هستید و اصول آن را می دانید.
  5. در هر ۳ تیپی که در تصویر زیر می بینید کراوات بافته شده به کار رفته است. این مورد تصادفی نیست. کراوات بافت هم مانند بلیزر جایی میان تیپ غیر رسمی و تیپ رسمی دارد و بهترین انتخاب شما برای تیپ محل کارتان خواهد بود. جالب است بدانید این کراوات ها به راحتی با کت و شلوار و شلوار جین هم ست می شوند. 5 راه حل برای داشتن تیپ غیر رسمی در محل کار

مطالب مرتبط:

۱- خوشتیپ شدن با تیپ غیررسمی 

۲- ۶ نکته برای انتخاب کفش غیررسمی

۳- آیا در محل کار هم می توان تیپ غیررسمی زد؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :