محمد رضا اهوارکی در
0

نکاتی برای خرید شلوار جین مناسب

نکاتی برای خرید شلوار جین مناسب

در خرید شلوار جین به خیلی از موارد باید توجه کرد. منظور ما پارگی و یا خراش های روی آن نیست. منظور ما اصل بودن و مقاوم بودن آن و داشتن خریدی مناسب و ایده آل است. در این مقاله نکاتی برای خرید شلوار جین مناسب را بیان خواهیم نمود. 

نکاتی برای خرید شلوار جین مناسب

۱- جنس

بهترین جنس شلوار های Denim جنسی است که هیچ گونه خاصیت کششی ندارد و وزنش متوسط است و کاملا خوب و مناسب روی هیکل شما می ایستد. جنس های از نظر وزنی سنگین تر هم اگر چشمتان را گرفته است خوب هستند ولی حواستان باشد از این مدل های تاریخ مصرف گذشته نباشند. کافیست پایین آستین آن ها را برگردانید و به دنبال درز قرمز رنگ بگردید. اگر پیدا کردید جین شما تاریخ مصرف گذشته نیست. جین های تنگ و کشی را کاملا با انتخاب خودتان انتخاب کنید. ما هیچ تضمینی بر خوب بودن جنس آن ها نمی دهیم.

۲- فاق

امروزه مردان مدرن به دنبال فاق های بلند هستند زیراکه هم راحتی در قسمت کمر را می خواهند و از طرفی فضای کافی برای داخل زدن پیراهن شان و همچنین فضای کافی برای شورت و بیضه ها. به دنبال فاق های متوسط باشید.

۳- طول

طول مناسب شلوار جین دقیقا تا بالای کفش شما یا همان قوزک پای شماست. در مورد شلوار جین تا زدن یا کوتاه کردن پاچه برای شلوار جین های بلند کمی قدیمی شده ولی این کار نیز کاملا سلیقه ای است.

۴- قسمت دم پا شلوار

امروز دم پا کمی عریض و گشاد مطلوب همه است. باید به خوبی دوخته شده باشد ولی نباید به هیچ وجه تنگ باشد. شلوار جینی در قسمت پا اندازه شماست که حین ایستادن بتوانید به راحتی مقداری از پاچه شلوار را از پا جدا کنید. عرض پاچه شلوار هم باید به اندازه ی شلوار های پارچه ای باشد.

۵- سنگ شور

شلوارهای بدون سنگ شور و تیره بهترین مدل جین هستند که مطمئنا سال ها برای شما خواهند ماند. شلوارهای جین رنگ روشن نیز به همین صورت هستند و جزو عالی ترین جنس ها هستند.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب ژاکت جین

2- آقایان چگونه با پیراهن جین تیپ معرکه بزنیم؟

3- چگونه از رنگ دادن شلوار جین جلوگیری کنیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :