محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه لباس بپوشیم که عضلانی تر دیده شویم؟

چگونه لباس بپوشیم که عضلانی تر دیده شویم؟

فرقی نمی کند که شما به صورت ارثی عضلات بزرگی داشته باشید و یا نداشته باشید در هر صورت تقریبا همه ی آقایان می خواهند که عضلات بزرگی داشته باشند و یا حداقل طوری لباس بپوشند که اینطور نشان داده شود. در این مقاله سه ترفند ساده را با هم مرور می کنیم که در این امر شدیدا شما را یاری می کند. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- درز های لباس هایتان را درک کنید

اینکه لباس شما با شما صحبت کند و بفهمید که چه لباسی مناسب بدن شماست خیلی مهم است. سعی کنید محل دوخت ها دقیقا روی شانه ی شما بیفتد اگر کمی جلوتر از بالای شانه باشند اینطور نشان می دهد که شما به اندازه ی کافی بزرگ نیستید که لباستان را پر کنید. پس نگذارید هیچ وقت این اتفاق بیفتد. حقه ی این کار این است که اگر درز ها و محل دوخت ها دقیقا روی شانه ی شما باشد آن را پر تر نشان می دهد و مسلما هیکل شما جالب تر به نظر می رسد.

چگونه لباس بپوشیم که عضلانی تر دیده شویم؟

2- بهترین سایز ممکن را انتخاب کنید

برین بویز کارگردان فشن آمریکایی می گوید: ” یک پیراهن دقیقا فیت بدن شما سینه و سرشانه های شما را به خوبی نشان می دهد اما توجه کنید که تفاوت بزرگی بین یک لباس اندازه و یک لباس بدن نما است. سایزی را انتخاب کنید که شانه ها و بازوی شما را در بر می گیرد ولی نه کمر شما را.

یک پیراهن نخی 1 تا 5 درصد استرج( کشی) انتخاب کنید. پیراهن های در این رنج زیاد آب نمی روند و قالب بدن شما را بهتر نشان می دهند.

3- یک الگوی استراتژیک داشته باشید

همه می دانیم که لباس های با خطوط افقی بدن شما را چاق تر نشان می دهد و خطوط عمودی شما را بلندتر. پس اگر هدفتان این است که بزرگ تر دیده شوید پیراهن هایی را با خطوط افقی انتخاب کنید . پیراهن های با رنگ تیره در بالا و رگه های روشن تر در قسمت پایینی مناسب هستند. این رنگ تیره ی کشیده شده روی سینه و شانه های شما توهم ماهیچه ای بودن ایجاد می کند.

چگونه لباس بپوشیم که عضلانی تر دیده شویم؟

مطالب مرتبط:

1- رسیدن به تناسب اندام دلخواه در یک ماه

2- با حذف این مواد غذایی به تناسب اندام برسید

3- رازهای داشتن بدنی آماده حتی در شرایط سخت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

مصطفی در تاریخ 26 سپتامبر 2016

سلام من میخوام لباس سیکس پک تهیه کنم ازکجا میتونم تهیه کنم

امیر علی در تاریخ 19 می 2017

عالیی بود بهترین مجله مد و لباس

امیر حسین در تاریخ 19 می 2017

باسلام و تشکر از همتون مقالات زیبای میزارینارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :