محمد رضا اهوارکی در
0

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

خوشتیپ ها علاوه بر داشتن دیدی خوب از یک تیپ مناسب در آن واحد باید بدانند که چه پوشاکی مناسب موقعیتی است که در آن قرار دارند. در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا ۱۰ مورد از ضروری ترین آیتم های آقایان خوشتیپ را به شما معرفی کنیم. این موارد را اگر درست انتخاب کنید و در انتخاب رنگ ها دقت کنید مطمئنا به تیپ ارمانی خود خواهید رسید. ۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ کدام اند؟

۱- کفش مناسب

از مهمترین مواردی که باید بدانید و رعایت کنید داشتن یک جفت کفش مناسب با تیپتان است. طبق قوانین فشن رنگ کفش باید با رنگ کمربند شما نیز مچ باشد. پس در انتخاب کفش خیلی خیلی دقت کنید.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۲- شورت مناسب

شورت شما باید از خیلی جهات مناسب باشد. شورتی انتخاب کنید که علاوه بر تنگ نبودن به خوبی بتواند قسمت های مورد نیاز را بپوشاند. از طرفی به قدری هم کوتاه نباشد که حین خم شدن از پشت کشیده شود و پایین برود!

۳- گیره کراوات

اگر روی جزییات تیپتان تمرکز کنید کلیات آن خود به خود زیبا جلوه می‌کند. در مورد گیره کراوات به دو نکته مهم توجه کنید:

  • گیره کراوات به هیچ وجه از عرض کراوات شما نباید عریض تر باشد مخصوصا وقتی کراوات‌های فانتزی و غیررسمی می بندید.
  • دقیقا آن را جلوی سینه خود قرار دهید. نه بالاتر و نه پایین تر. پیدا کردن مکان دقیق آن برای آقایان از اشتباهات رایج است.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۴- جعبه نگهداری از کفش‌ها

از واجباتی که باید آقایان خوشتیپ رعایت کنند همین موضوع است. شما باید همیشه یک جعبه شامل همه ی مواردی که در تمیز کردن کفشتان تاثیر دارند به همراه داشته باشید تا بتوانید در صورت بروز مشکل در کمتر از ۱۰ دقیقه این عمل را انجام دهید.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۵- پرز گیر پارچه لباس

این پرزگیر هم از مواردی است که همیشه باید یا در دست یا در کمدتان یا در کیفی که همیشه با خود حمل می کنید داشته باشید.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۶- شلوار جین تیره چسبان

این شلوارها دو مزیت دارند. یکی اینکه هیچکس به این توجه نمی کند که شما همان شلوار هفته ی قبل را به تن دارید و دیگری اینکه شلوارهای جین تیره با اکثر مدل های پوشاک ست هستند. درست برعکس مدل های روشن شلوار جین.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۷- ساعت مچی مناسب

انداختن ساعت مناسب هم مستلمزم داشتن دانش کافی است. شما نمی توانید مثلا یک ساعت اسپرت را به همراه بلیزر و پیراهن به تن کنید. حتی اگر قصد دارید اپل واچ جدید خودتان را هم به دیگران نشان دهید اگر از نوع اسپرت آن است، آن را به همراه یک تیپ رسمی به دست نیندازید.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۸- کمربندهای مردانه دو رو

کمربندهای دو رو هنوز از مد نیفتاده‌اند. طراحان این کمربندها را به این دلیل ساخته‌اند که اگر شما پول و یا وقت کافی برای خرید دو کمربند ندارید از یکی کمربند به همان اندازه استفاده کنید. دو رنگ اصلی قهوه‌ای و مشکی در کمربندها را فراموش نکنید. همیشه باید یکی از این دو رنگ میان کمربندهای شما باشد.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۹- اکسسوری‌های مربوط به مچ دست

داشتن یک ساعت خوب که خیلی عالی است. اما اگر بتوانید آن را با اکسسوری‌های خاص دیگری هم ترکیب کنید فوق العاده می‌شود. در این زمینه سلیقه به خرج دهید و خوب عمل کنید.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

۱۰- بلیزرهای غیر رسمی

نکته ای که در این قسمت حائز اهمیت است این است که همیشه به دنبال بلیزرهای تنگ تر و چسبان تر باشید. بلیزرهای برش دار برای افرادی است که شکم دارند.

۱۰ آیتم ضروری برای آقایان خوشتیپ

مطالب مرتبط:

1- خوشتیپ ها چکار می کنند؟

2- ۳ نکته برای خوشتیپ ها از دید یک خیاط ایتالیایی

3- آقایان قد کوتاه چگونه خوشتیپ باشند؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Hadilo در تاریخ 24 فوریه 2017

واقعا از زحمات شما سپاسگزاریم.
من که خیلی از این مطالب استفاده میکنم. با اینکه قبلا همچین مطالبی رو از هیچ منبعی نخوندم ولی اکثر چیزهایی که میگید رو در لباس پوشیدن رعایت میکردم.
بازهم به نوبه ی خودم از دست اندرکاران چی بپوشم کمال تشکر رو دارم. امیدوارم همیشه همینجوری پویا باشید.
تا جایی که میتونم سایت خوبتون رو به دوستام معرفی میکنم.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :