۳ نکته برای خوشتیپ ها از دیدگاه یک خیاط ایتالیایی

۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۸

توسط محمد رضا اهوارکی

۳ نکته برای خوشتیپ ها از دیدگاه یک خیاط ایتالیایی

برای خوشتیپ بودن باید مطالعه کنید، وقت بگذارید و اعتماد به نفس داشته باشید. برای خوشتیپ بودن نیاز نیست که شما از یک خانواده ی ثروتمند باشید، ثروت شما در این بحث می تواند همان اعتماد به نفس شما باشد. در این مقاله به نصیحت های یک خیاط کارکشته ی ایتالیایی در عرصه ی مد و لباس می پردازیم. با ما همراه باشید.

Mario Natella که پدرش Dominio نیز از خیاطان به نام ایتالیایی بوده است را در تصویر مشاهده می کنید که به صحبت های او پیرامون مد و لباس می پردازیم.

۳ نکته برای خوشتیپ ها از دیدگاه یک خیاط ایتالیایی

تفاوت پوشیدن و لباس پوشیدن

ابتدا جالب است به تفاوت جالبی که بین این دو عبارت وجود دارد بپردازیم. تفاوت آن ها دقیقا مثل خوب غذا خوردن و فقط ارضا کردن حس گرسنگی است. خوردن به تنهایی یک عمل ساده است ولی خوب غذا خوردن نیاز به توجه زیادی دارد. ریتم غذا خوردن، توجه به غذایی که می خوریم، لذت بردن از غذایی که می خوریم و خیلی موارد دیگر از اعمالی است که ما در خوب غذا خوردن انجام می دهیم. در لباس مناسب پوشیدن هم همین قضیه صدق می کند و با صرفا لباس پوشیدن تفاوت دارد.

۳ نکته برای خوشتیپ ها از دیدگاه یک خیاط ایتالیایی

نکته ی اول:‌  کت و شلوار پوست دوم شما هستند ( معرفی برند Nepolatin)

یک دست کت و شلوار خوب باید حسی شبیه به پوست شما را به شما القا کنند. با شکل بدن شما فیت باشند و در حرکات بدن شما را یاری کنند و شدیدا راحت باشند.

کلمه suit که در زبان انگلیسی به معنی کت و شلوار است در واقع معنی راحت و مناسب را نیز می دهد. همچنین به معنی جنسی شدیدا سبک و راحت نیز هست. از موارد مهم در انتخاب کت هم همین است، کت باید در قسمت شانه سبک و نرم باشد.

پس این را بدانید که در قدم اول نیاز به انتخاب یک دست کت و شلوار راحت دارید. که هم در شما حس اعتماد به نفس ایجاد کند و هم سبک و راحت باشد.

۳ نکته برای خوشتیپ ها از یک خیاط ایتالیایی

نکته ی دوم:‌ پول برای خوشتیپ بودن همه چیز نیست

حال که ما همه چیز را راجع به انتخاب یک جنس مناسب می دانیم باید بتوانیم آن را به درستی انتخاب کنیم. اشتباه رایجی که در میان مردم وجود دارد این است که فکر می کنند برای داشتن یک دست لباسخوب باید هزینه ی زیادی بپردازند. در صورتی که اینطور نیست.

این دو اصل منطقی را همیشه به یاد داشته باشید:‌

  • اگر پول داشته باشید به شما کمک می کند که خوشتیپ باشید.
  • اگر خوشتیپ باشید، معنیش این نیست که پولدار هستید.

و همچنین بحث برند خوب و بد هم نیست. متاسفانه برند ها هرچقدر هم که ماهر باشند باید حدسی در ارتباط با میانگین سایز آقایان در پوشاک بزنند و بر طبق آن لباس بدوزند. که مسلما این حدس همیشه درست نیست و ممکن است لباس فیت بدن شما نباشد و با هزینه ی زیادی هم که کرده اید ولی خوشتیپ به نظر نرسید. پس حالا که پول و برند مهم نیستند نکته ی اصلی در چیست؟

خیاط؟ خیاط ها هم خوب و بد دارند. برخی ماهر و برخی غیر ماهر هستند و شما نمی توانید همه ی خیاط ها را بشناسید و مناسبترین را انتخاب کنید و به او اعتماد کنید که شما را خوشتیپ میکند.

همه چیز خود شما هستید. دقیقا خود شما.

شمایی که این مقاله را با دقت می خوانید. باید خودتان را بشناسید، بدنتان را، اندازه هایتان را و سپس از پول، برند و خیاط ها استفاده کنید و به بهترین تیپ برسید.

۳ نکته برای خوشتیپ ها از یک خیاط ایتالیایی

نکته ی سوم:‌ درست لباس پوشیدن را به زندگیتان تزریق کنید

باید به این اعتقاد داشته باشید که پوشاک شما پوست دوم شماست. همیشه در حین انتخاب باید آن را با همه ی تغییراتی که در ذهنتان می دهید و خیاطی هایی که برای فیت شدنش در ذهنتان دارید تصور کنید و ببینید آیا با همه ی این اوصاف مناسب حال شما هست یا خیر. در انتخاب و پوشیدن اعتماد به نفس داشته باشید و از خوشتیپ بودن نترسید.

مطالب مرتبط:

1- تو تابستون چه رنگی بپوشم؟

2- آموزش تصویری بستن پاپیون

3- پیراهنم رو تو شلوارم بذارم؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است